Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miattam akart mellém ülni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miattam akart mellém ülni a lány a vizsgán?

Figyelt kérdés

Az egyik lány, egy vizsgán helyet akart cserélni az egyik sráccal, aki mellettem ült. Többször is elmondta neki, de ő meg nem volt rá hajlandó.

Vajon miattam akart vagy valami más miatt?

A másik oldalról egy másik csaj mellé került volna, úgyhogy kétlem, hogy ő volt az indok.

Nekem nagyon tetszik a szóban forgó személy, és emiatt kezdtem el ezen gondolkodni.



2018. jún. 7. 15:16
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
79%
Vagy csak a válaszaid érdekelték.
2018. jún. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
100%
Puskázni akart rólad!
2018. jún. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
100%
Rólad akart puskázni, a másik csajról meg tudta, hogy róla nem tud majd.
2018. jún. 7. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Persze... Majd pont egy stresszes, téttel bíró vizsgán jut eszébe veled flörtölni miközben minimum két teljes félév ott lett volna arra, hogy felkeltse az érdeklődésedet ha annyira bejönnél neki.
2018. jún. 7. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
100%
Amilyen ostoban kovetkeztetel ki logikat ebbol sztem melletted is megbukott volna ha rolad puskaz 😂😂😂😂😂😂
2018. jún. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
100%
Puskázni akart, vagy így volt jobban takarásban, vagy a másik csajjal beszélték meg. De tök jó, hogy ilyen optimista vagy :D
2018. jún. 7. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Igen ám, csak rólam sem tudott volna, és senkiről sem, mivel nekem abszolút más tételem volt és a másik csajnak is, mivel mi eggyel fentebb járunk. Így viszont elült volna egy saját, elsőéves évfolyamtársa mellől.
2018. jún. 7. 16:21
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor volt kész puskája, és melletted volt jobban takarásban.
2018. jún. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 A kérdező kommentje:

Aa fenébe...

ilyenkor egyszerre örülök is meg sajnálom is, hogy ennyire optimista vagyok :)))

2018. jún. 7. 16:30
 10/29 anonim ***** válasza:
100%

Nem feltétlenül. Több oka is lehet:

- jobban takarásban van puskázáshoz

- mellette ülő ember büdös vagy büdöset eszik/iszik... (ilyen volt már pl. velem... mellettem ülő csaj elővett vmi kakaóvajas proteinshake-et... kevés szagtól van akkora hányingerem, mint a kakaóvajtól, ráadásul ez meg abból is műanyag szagú volt)

- a másik csaj jó barátnője

- olyan ember mellett ült eredetileg, akit ki nem állhat

2018. jún. 7. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!