Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Vannak olyan férfiak akik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Vannak olyan férfiak akik szoktak sírni?

Figyelt kérdés
2018. jún. 7. 18:52
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
95%
igen
2018. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
100%
Én szoktam. 25f
2018. jún. 7. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
96%
néha kell..jólesik és erőt ad
2018. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Hogyne lenne? Annyi különbséggel, hogy míg a nők képesek sírni egy filmen is, a férfiaknak azért több kell. Pl egy szeretett halálát általában a nagyon kemények is megkönnyezik.
2018. jún. 7. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
70%

Én szoktam, de ezt inkább szégyellem..


Nem azért mert ettől egy férfi ne lenne férfias csak tudom, hogy sokakat ez zavarna egy kapcsolatban ami sajnálatos dolog és nem akarom, hogy olyanok kérdezősködjenek és zaklassanak azzal, hogy mi a bajom akiknek egyáltalán nem akarok beszélni az érzéseimről.

2018. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
95%
Most is legszívesebben sírnék, a facom tele van már a diétázással, enni akarok. :D
2018. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
77%
Igen itt a GYK válaszain
2018. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
92%

#5

Hát nem tudom, én igazából örülnék, ha sírna előttem a párom. Mármint nem azt élvezném, hogy rossz neki, hanem értékelném, hogy kitüntet a bizalmával azáltal, hogy sebezhetőnek mutatkozik előttem.

2018. jún. 7. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
50%

# 8


Ez szép és jó, hogy valahol boldog szomorúsággal tölt el a dolog.. Viszont, ha valaki sebezhetőnek mutatja magát akkor valószínűleg az is és nem csak évente egyszer kétszer fordulna elő, hogy nem bírja tovább és kitör belőle a sírás. Amit szerintem már megint csak nem sokan viselnének el.

2018. jún. 7. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
73%
Párom is szokott sírni és már nem először sírt előttem.
2018. jún. 7. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!