Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Férfiak/fiúk! Ti mit éreztek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak/fiúk! Ti mit éreztek mikor a barátnőtök sírni látjátok miattatok?

Figyelt kérdés
Mikor veszekedtek, vagy megbántod vagy valami sérelme van és mikor mondja sír. Hisztinek fogjátok fel vagy szánalmasnak gondoljátok? Vagy úgy vagytok vele nő hagy sirjon.

2017. máj. 28. 19:48
 1/8 anonim ***** válasza:
95%

Párom nem gyakran bánt meg, de a kapcsolatunk elején akadtak gondok a kommunikációval, így megesett párszor akkortájt. Nagyon rosszul érezte magát, nem győzött bocsánatot kérni. De mikor lehiggadtam, én is elismertem a saját részemet a dologból, így én is bocsánatot kértem.

Ma már nem bántódok meg, nem tesz semmi olyat, és én sem reagálom túl a dolgokat. De ha valami miatt rossz kedvem van, erején felül próbál segíteni, felvidítani. Szóval szerencsés vagyok vele, mert nem gondol semmi rosszat rólam ilyenkor, és minden téren segítőkész.

2017. máj. 28. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Heart of Darkness ***** válasza:
86%
Rosszul érezném magam, és nagy valószínűséggel sírnék én is.
2017. máj. 28. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
16%

Haha ,az enyém anyázott inkább meg pofozkodott.Még csak megbántanom em kellett hozzá :D

Hogy mit éreztem? A vége felé már ,hogy legszívesebben kitaposnám a belét :D hehe,hihi

2017. máj. 28. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
97%

Fura mert fiukànt ha haragszom vàgok hozzá durva szvakat ès tartom magam az igazomhoz mint ahogy ő is szokta !

De amikor elsírta magát nekem szakadt össze a szivem :(

Nem bírom elviselni ha egyetlen làny is sír

2017. máj. 29. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
37%
Elétartok egy tölcsért, és egy üvegbe gyűjtöm a könnyeit. Ha elegendő összegyűlik, megtöltöm vele a kádat, és abban fürdök majd
2017. máj. 29. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
59%
Ősszeszorúlna a szívem ha lenne barátnőm. Meg persze ha lenne szívem. O.o
2017. máj. 30. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Szóval hisztinek,semminek fogjátok fel. (tiszt.kiv) de miért? Megtudjátok mondani?
2017. máj. 31. 10:02
 8/8 anonim ***** válasza:

Nyilván okkal sír. Össze meg vissza szégyellném magam, amiért a szeretett nőmet megríkattam.

Nem tagadom, nekem is megvan a magam nyers természete, olykor makacs vagyok, de mindig is odafigyeltem arra, hogy úgy fogalmazzak, nehogy sírás legyen a vége a párom részéről.

Egyszer fordult elő, amikor tényleg olyat mondott, s én azzal vágtam neki vissza, amire nem számított. Eltört a mécses. Megvígasztaltam, mindketten elismertük a hibánkat. Azóta is voltak komolyabb vitáink, de sírásig sosem engedtem, hogy fajuljanak a dolgok. Inkább stratégiai visszavonulót fújtam. Akár igazam volt, akár nem. Megvártam míg lehiggad s utána megbeszéltünk mindent. Amikor hibázott elismerte, bocsánatot kért, ha én voltam a ludas, én is így tettem.

A negyedik ilyen vita után kitört belőlünk a nevetés, és összebújva kibékültünk mindig.

Néha már csak azért kötekedik, hogy békülős szex legyen a vége :D


Én 28/f, Ő 32/N

2017. dec. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!