Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az igaz hogy ha egy vékony...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz hogy ha egy vékony férfinak lesz barátnője akkor nem lehet úgy elmenni sehova hogy ne kössenek beléjük a bunkók?

Figyelt kérdés
Tényleg igaz ez hogy az ilyen párba mindenhol belekötnek akar még az utcán is. Azért hogy beégessék a férfit a nő előtt meg ugye irigységből is csinálhassak a rosszindulatúak. Én genetikailag vagyok ilyen nem tudom kigyúrni magam. 26F

2018. jún. 8. 16:40
 1/10 anonim ***** válasza:
95%

Vékony a barátom (180 cm 60 kg), én kicsit duci vagyok. Eddig sehol semmit nem szóltak be ránk, bárhová is mentünk. Nem is hallottam még ezt amit te írsz.


Mondjuk elég érdekes az is, hogy így foglalkoztat, hogy teljesen idegenek mit gondolnak.

2018. jún. 8. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
86%

26 évesen komolyan olyan kérdést teszel fel amit a tinik szoktak?

Őszintén ezt a hülyeséget ki mondta neked? Mert kétlem hogy a haverjaid mondták volna, vagy láttál volna ilyet élőben az utcán.

2018. jún. 8. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
92%

naja..akkor jól p0fára esnének..


vékony =/= gyenge

2018. jún. 8. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
90%
Hidd el csak irigykednek, hogy neked van barátnőd, nekik még nincs. Ha szeretitek egymást légy büszke, és szeressék egymást. Nem kell másokkal foglalkozni.
2018. jún. 8. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
96%

Szia!

1. Én is vékony vagyok 21 éves létemre, és több barátnőm is volt. Még SOHA, SENKI nem kötött belém az utcán. Ezt fogalmam sincs honnan szedted.

2. 26 éves létedre nincs túl sok karizmád. Ha valakivel bunkóskodnak, az nem amiatt van, mert barátnője van.

2018. jún. 8. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Egyáltalán nem.

Suli és egyetem alatt vékony voltam (bár izmos, mert 5 éves korom óta sportolok), ráadásul még magas sem voltam.

Ehhez képest mindig volt barátnőm, rendszeresen kezdeményeztek a lányok az első 4 kapcsolatom és kalandjaim így alakultak. Aztán ahogy férfiként viselkedtem a kapcsolataim is hosszabbak és méllyebbek lettek.


De soha, sehol se férfi, se nő nem kötött belém, semmilyen ilyen jellegű atrocitás nem ért még, pedig nem az az otthon ülő fajta vagyok.


Teljesen feleslegesen aggódsz, sőt tovább megyek, ha mindenhova parázva, masokat méregetve görcsölve mész, akkor ezzel amolyan önbeteljesítő jóslatként kivívod a nem kívánatos figyelmet.

2018. jún. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
85%
Nem vagy te kicsit paranoiás, vagy önbizalomhiányos? Ez egy baromság. Másrészt, mintha egy 16 éves írta volna.
2018. jún. 8. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
92%
Barátom is genetikailag elég vékony (185 cm, 65 kg), de még sose hallottam, hogy beszóltak volna neki (3 éve vagyunk együtt), és ő se mesélt ilyet. Lehetséges, hogy volt már arra példa, hogy vékony férfinek beszóltak volna, de kétlem, hogy ez mindennapos lenne.
2018. jún. 8. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A barátom nagyon vékony, 182 cm és 56-57 kg, én 170 cm és 53 kg, soha nem kötött még belénk senki.
2018. jún. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Na, a párom meg 166 centi, mégsem kötöttek még belénk.

Rokonom tett rá megjegyzést, hogy "olyan alacsony", de a két körméről is lekaptam érte, azóta tudja, hol a helye.


Apa izmos, magas fiatalember volt, de szerelő, neki egy csaj szólt be a munkásruha miatt (anya majdnem megverte a libát), szóval aki akar, az bármibe bele tud kötni.


29n

2018. jún. 8. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!