Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit jelentettek ezek a mondata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit jelentettek ezek a mondatai? Van esélyem?

Figyelt kérdés

Féléve chatelek, és 1-szer találkoztam személyesen is egy férfival. Ő külföldön él jelenleg. Mindennap írok neki, ő vissza is ír és órákig beszélgetünk. Nem bókol meg semmi. A talin volt két ölelés, meg 4 puszi...

Tali után mondtam neki chaten, hogy félek megszeretem, erre ezt mondta: Ha nem is lenne rossz, de jelenleg kivitelezhetetlen.

Aztán megkérdeztem, kedvel-e vagy sem? Erre azt mondta: Valószínűleg kevésbé kedvellek, mint ahogyan te engem.

Erre odavágtam neki, hamarabb is mondhatta volna. Erre annyit mondott: Azért, ha nem lennél szimpatikus, akkor nem is beszélgetnék veled... Mondom neki unaloműző vagyok? Elkezdi, miből veszem le ezt? Szokott küldeni képet, hogy hol van éppen stb. Most én vagyok ennyire hülye, vagy tényleg nem vehető ki hogy akar-e valamit?


20/N Ő 35/F


2018. jún. 9. 00:14
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

kivehető hogy nem érdekled


pontozz le, kössz!

2018. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
48%
Taktikázik. Direkt nem mutatja ki feléd, hogy kíván, odavan érted, mert onnastól leszarnád a búráját. Mivel játssza a kissé közömbös, hideg férfit, így a fordított pszichológia elve mentén teperni fogsz érte. S jól is halad, mert már kérdést is írtál ki ide. Meg fogja dugni a likadat.
2018. jún. 9. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
32%

és amikor volt tali,akkor miért nem volt dugás is?

talán dagi vagy?

2018. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
95%
Kedvel téged, de nem annyira, mint te őt. Kellemes időtöltésnek jó vagy, de nem komolyak a szándékai.
2018. jún. 9. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
78%

Gondolom 35 évesen racionálisabban áll az egész helyzethez mint te. Külföldön él, alig talalkoztok, ebből kapcsolat aligha lehetne.

Nagy valószínűséggel szexelne veled, ha úgy adódna, de ezzel mégsem hozakodhat elő mert ő lenne a mocskos, osztonvezerelt disznó. Így marad a beszélgetés.

2018. jún. 9. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Ennek így nem sok értelme van.
2018. jún. 9. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
35%

100000.ik külföldön élő pasira várok hónapokat dolog. Ennyire pénzéhes vagy? Hogy csak a kinti bér jó neked?Vagy mehetnél ki?

Az ugye világos,hogy kint vannak futó /egyéjszakásai?

Azért jó nagy a korkülönbség,működhetne a 15év miatt,ha te nem lennél ilyen kis naîv.És igen ő néz hülyének,akinek mindent beadhat.

Valóság 22-25 max 27 éves pasi való hozzád,aki melett fiatal lehetsz élheted a normális életet,és 50kmen belűl lakik. Akivel nyár éjszaka sétálhatsz kézen fogva aki remegő elcsukló hangon szerelmet vall aki a randi végén hosszan csókol,akivel kisérletezhetsz az ágyban....

2018. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Csak te írsz neki, ő meg meg is mondja, hogy nem érdekled túlzottan. Ne alázd meg magad, hagyd a fenébe.
2018. jún. 9. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egy utcában lakunk amúgy, csak kint dolgozik. És képzeld! Nekem is van pénzem... Szóval köszönöm, a lenézést látatlanban! -.-
2018. jún. 9. 22:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!