Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy az átlagos...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy az átlagos férfi és az átlagos nő nem igazán egy kategória?

Figyelt kérdés
Főleg a fiatalabb korosztályban. Valahogy az átlagos nő messze jobban néz ki, többet ad magára, mint egy átlagos férfi, de annyira, hogy utóbbiak közül sokan még az ápoltságot is nagy elvárásnak veszik. Hogy csúszott el ennyire ez a két kategória? Vagy csak nekem tűnik így?
2018. jún. 10. 14:07
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem ad többet magára az átlagos nő, sőt. Egy nő már attól szép, ha nem zabál annyit, mint egy disznó. Viszont a nők sokkal kevesebb férfit tartanak jóképűnek, mint ahány nőt a férfiak szépnek.
2018. jún. 10. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
77%
Mert a nők közül sokaknak műr az is elég a boldoguláshoz, ha jól néznek ki (ami részben a férfiak hibája is, persze). És sokan elsősorban a külsejükbe fektetik az idejüket, energiájukat.
2018. jún. 10. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
29%

Azért van az... Mert nincs az.

Egy átlagos lány már átlagosként is szépnek van tartva. Nézz meg egy bulit vagy menj el egy plázába. Rengeteg szépnek mondott lány átlagos lesz, átlagos kinézettel és tucatruhában. A nőkkel szemben változatosabb az elfogadott szépség.

Tök jó példa erre az alak. Nőként annyi kell a jó alakhoz, hogy ne zabálja szét magát valaki, esetleg sportként ugráljon naponta pár percet. Férfiként, hogy jó alakúnak mondjanak, a kaja mellett kell több évnyi kemény edzés súlyokkal.

A férfiaknak külső terén szimplán alacsonyabbak az elvárásaik.

2018. jún. 10. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
49%
"Nőként annyi kell a jó alakhoz, hogy ne zabálja szét magát valaki, esetleg sportként ugráljon naponta pár percet." - Pár perc ugrálás naponta biztos, hogy nem elég... Sportoltál te valaha? :-D
2018. jún. 10. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Atlagos ferfi vagyok , mert legalabb van illatom es nem buzlok 2-3 napig egy ruhaban.
2018. jún. 10. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
26%

#4: Kondizok és futok, régebben egy rövid ideig kéziztem, haverokkal amatőr szinten fociztam. Miért?

Édesanyám 50 évesen ment el csoportos tornás foglalkozásra, heti kétszer. Első pár hétben még fél gőzzel csinálta és már látszott eredmény.

Beszélgettem pár lány ismerősömmel, hogy náluk mit takar a kőkemény edzés. Amit csinálnak többségében, az egy férfinak semmire sem lenne elég.

(Természetesen vannak olyan nők, akik tényleg komolyan edzenek, de valahogy tőlük nem hallok rinyálást ilyen témában. Sőt, minden komolyan edző nő ismerősöm azt mondja, hogy egy átlagos, fiatal lány már minimális sporttal is jó eredményeket érhet el hétköznapi szinten.)

2018. jún. 10. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
A férfi is lehet áplot, épp úgy ahogy a nő. Az már más kérdés, hogy a férfi nem fogja borotválni a lábát stb. Azért néz ki jobban a nő, mert nekik találták ki a sminket. Azzal nagyon sokmindent el tudnak fedni/ki tudnak javítani. De ha smink nélkül járnának a nők, egyből nem lenne ocsmány mellette az átlagos férfi.
2018. jún. 10. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
83%

Alkat kérdése. Nekem mindig diétáznom és edzenem kellett az átlagos alakért (vékony sosem voltam igazán, vagyis nem tudtam megtartani) és a mai napig kevesebbet eszek mint a vékony barátnőim, mégsem vagyok vékony. Egyszerűen nem vagyok szerencsés alkat. És hiába hallok sztroikat, hogy hány dagi lánynak van állandóan pasija, én nem vagyok dagi, csak "sűrű" nekem mégis mindig nehéz volt ez.


Szerintem az átlagos férfi és nő is lehet egy kategória, a férfiaknak ez saját döntése, hogy nem adnak annyira a külsőségekre.

2018. jún. 10. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

Most egy nőnek nem az a célja az edzéssel, hogy minél nagyobb popója legyen, a kockás has sem annyira előnyös általában. Ahhoz, hogy már látható változást érjenek el, nem kell olyan keményen edzenie, mint egy férfinak.

A férfi felé az edzés terén elvárás, hogy minél jobban látható hasizma legyen, mellizma, bicepsz, láb, stb. Egyre nagyobb súlyok használatára van szükség. Emellett kokszolni is kell, ha nem akarsz várni több hónapot, hogy egyáltalán látsszon is valami.

2018. jún. 10. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
75%
Azért az, hogy egy nőn mennyire látszik az eredmény, nem ilyen egyszerű, hogy egy kis ugrálás és kész... Ugyanolyan soktényezős, mint egy férfinél. Egy dolog, hogy a női és férfi test más, de ugyanúgy van mindkét nemnek bizonyos hajlamosító tényezők, amik nehezíthetik vagy könnyíthetik a dolgok, bizonyos betegségek, amik akadályozhatnak... Az, hogy ruhában hogy nézel ki, meg alatta mi van, két külön dolog. Lehet, hogy egy kis ugrabugra elég, hogy felvedd az aktuális divatos göncöt, amit árulnak a butikokban, de tartós eredmény, fittség, erőnlét, jojó nélkül, ennyitől biztos, hogy nem lesz. Egy kis ugrabugra max. a strandszezonra elég.
2018. jún. 10. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!