Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan győzzem le a félelmeime...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan győzzem le a félelmeimet a férfiakkal kapcsolatban?

Figyelt kérdés

28 éves nő vagyok már és eléggé bepassziválodtam az évek során. Akikkel kapcsolodtam férfiakkal inkább csak szenvedést okoztak. Nem volt még hosszutávú jol mukodo párkapcsolatom. Szenvedélyek voltak amikre nemet kellett mondanom végül és nagyon sokat gyötrődtem ezek miatt, a párkapcsolatok negatív részéből kijárt nekem rendesen, de jo igazán nem volt. Persze rengeteget elemeztem a saját személyiségemet is, hiszen valahol a kapcsolataink a belső lelkivilágunk tükrei.

Most van egy férfi aki 2 honapja kerulget és mostanában olyan pozitív hatással van rám, hogy úgy érzem adnék neki egy esélyt, de lehet már elege van belolem, hogy nem vettem a lapot. Kicsit lassabban tudok átállni az uj férfire fejben meg lelkileg, mint az átlag. De most, hogy erre a pontra eljutottam, hogy akkor lehetne továbblépni érzem, hogy elojonnek a kovetkező félelmeim: nem akarok terhére lenni, illetve ha meglát ruha nélkul akkor nem tudom mit reagál , lehet nem tetszek ugy neki hiába kuzdott értem eddig. (Foleg a nemi szervnél ezek a hulye kisajkak tul nagyok pl..) illetve csupa ilyen kérdojel..nincs onbizalmam és akkor inkább elmenekulok elole. Csak érzem, hogy ezzel meg bizonytalanságban tartom őt és szenved tőle ezt meg tényleg nem szeretném, hogy neki rossz legyen.de most ilyen intim félelmekrol nem merek beszélni egyelore. Csak annyit mondtam még neki, hogy lelkileg kicsit sérultem mert terrorizált lelkileg egy férfi pl.


2018. jún. 10. 22:03
 1/4 anonim ***** válasza:
52%

Ha normálisan közeledik hozzád, valahogy csak kellene esélyt adnod neki.

A kisajkakkal kapcsolatos képzelgésed nem fogja érdekelni, ha tetszel neki.

Szerintem nem volt még a nő a világon akit azért nem dugtak meg végül, mert túl nagyok a kisajkai:)

2018. jún. 10. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Fogd fel, hogy nem a férfiakkal volt probléma, hanem a párválasztásoddal.
2018. jún. 11. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Hány éves a férfi? Mit takar, hogy küzdött?

2 hónap alatt annyira nem ismersz meg egy embert, hogy te is mérget vegyél rá, hogy rád vár azóta is és szenved...

2018. jún. 11. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Egyszerűen csak randizgassatok, nem kell lefeküdni vele, sem közölni az intim, (szerinted) problémáidat. Megismered rendesen akkor lehet tovább gondolkozni. Számodra ez a jó út szerintem.
2018. jún. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!