Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy a hány millióhoz, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy a hány millióhoz, hogy találok ilyen nőt? Kattints és olvass!

Figyelt kérdés

-szűz és házasságig kibírná


-ha egymást választottuk akkor nem enged magának később sem semmi olyan szitut férfiakkal ami félreérthető v bajt hozhat


-a kapcsolatunkban visszafogottan öltözik, nincs feltűnési kényszere


-ő is úgy van vele, hogy a természetesség és a szépség együtt értendők


-a karriert és a lakhelyet illetően velem kész merész váltásra a sokkal jobbért


-ha valamiben a régi megoldás működík nem erőlködik az újjal


-undorodik minden szexuális agymenéstől (velem együtt)


-amiről nem tehetünk azért nem nézzük le egymást



cserébe persze mindez és jópár olyan dolog ami ma már kevesek része kapcsolatban


2018. jún. 11. 08:50
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%
Én elfogadom a véleményed, de szinte lehetetlent kérsz. Ismerek igazán vallásos családot, de még ott is volt a gyerekeknek házasság előtt lelgalább 1 kapcsolata.
2018. jún. 11. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
Rám akkor se számíts, ha mindened aranyból van!
2018. jún. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"cserébe persze mindez és jópár olyan dolog ami ma már kevesek része kapcsolatban"


Baromira fúrja az oldalamat a kíváncsiság. Ugyan mondd már el, mik ezek.

2018. jún. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
Szerintem te az egészet nem azért akarod mert rendes srác vagy, és tiszteletből várnál a szexszel házasságig, hanem mert komplexusos vagy (idézem :,, kicsi farok, impotencia''), így nem jut szex. Oldd fel a komplexust és menj csajozni, ezeket a szegény lányokat meg hagyd meg azoknak akik tényleg érdemesek rájuk...
2018. jún. 11. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:

idézem én is:


"=/= (azaz nem egyenlő) impotencia, stb"

2018. jún. 11. 14:41
 26/27 anonim ***** válasza:

Én hobbiból (:D) vagyok ilyen (nem vagyok keresztény vagy bármi más vallású), de ennyire nem vagyok alárendelt személyiség.


"szűz és házasságig kibírná"

Ezzel nem lenne gond.


"ha egymást választottuk akkor nem enged magának később sem semmi olyan szitut férfiakkal ami félreérthető v bajt hozhat"

Egy kapcsolatban (de amúgy is) nyilván törekednék elkerülni a "félreérthető" helyzeteket és ha megromlana a kapcsolat, akkor előbb szakítanék/elválnék és csak utána csinálnék bármit is másik férfival. Az a problémám ezzel a feltétellel, hogy mindenkinek más a "félreérthető" helyzet. Azt nem ígérem meg senkinek, hogy nem fogok beszélgetni, facebookon üzenetet váltani, esetleg találkozni férfiakkal (szigorúan baráti/kolléga/család kapcsolatokra gondolok itt), aki ennyit nem tud tolerálni és féltékenykedés, bizalomvesztés stb nélkül elfogadni, azzal nincs dolgunk egymással.


"a kapcsolatunkban visszafogottan öltözik, nincs feltűnési kényszere"

Már előtte is visszafogottan öltözök, azt nem tolerálnám, ha a párom/férjem megmondaná nekem, hogy mit vegyek fel, hogyan sminkeljek és azt sem, ha nem szólna bele, de cserébe folyamatosan kritizálna, hogy túl sok látszik belőlem, nincs szükségem arra a szempillaspirálra stb.


"ő is úgy van vele, hogy a természetesség és a szépség együtt értendők"

Ezzel sem lenne gond, de ha "arra" irányult a dolog, akkor nem fogom senki kedvéért abbahagyni a borotválkozást és nem mondok le arról, hogy minimális sminkkel néha eltakarjam a bőrhibáimat stb. Ha erre irányult a dolog, akkor nincs olyan vágyam, hogy műmelleket csináltassak vagy feltöltessem a számat, vagy mondjuk szoláriumba járjak.


"a karriert és a lakhelyet illetően velem kész merész váltásra a sokkal jobbért"

Ezzel a résszel nem értek egyet, bár lehet, hogy nem úgy értem, ahogy te gondoltad. Vagyok annyira önálló, hogy a jövőben megkeressem a saját magam számára legjobb lehetőségeket és az ilyeneket nem lennék hajlandó otthagyni olyan (számomra) pitiáner dolgokért, mert a párom 100 kilométerrel arréb többet kereshetne. Nem vagyok olyan ember, aki bármit megtenne a több pénzért, csak amiatt nem költöznék sehová, mert máshol többet kereshetnék. A leendő hivatásom nekem sokkal többet fog jelenteni annál, hogy csak úgy otthagyjam a jobb anyagi körülmények miatt. Ugyanígy a karrieremet sem adnám fel senki kedvéért.


"ha valamiben a régi megoldás működík nem erőlködik az újjal"

Ha már felvetődött, hogy új megoldás kéne, akkor mégsem működik olyan jól a régi... Ha jól működne, akkor fel sem merülne az új megoldás.


"undorodik minden szexuális agymenéstől (velem együtt)"

Kinek mi számít "agymenésnek". Azért nő létemre hiába vagyok szűz, nem vagyok fapna, nem arra vágyom, hogy heti egyszer szigorúan misszionárius pózban szexeljünk. Nincs olyan "extra" igényem, hogy beöltözzünk, fojtogassuk egymást, egymásra sz@rjunk vagy bármi ilyesmi, nálam ez számít agymenésnek, de például valakinél már az orál is az, ami nálam még bőven belefér. Én bizonyos határokon belül nyitott lennék bevállalni olyan dolgokat a párom kedvéért, ami nekem nem feltétlenül jutott volna eszembe (ez is egyfajta kompromisszum, végül is erről szól egy párkapcsolat) és ezt az ő részéről is elvárom.


"amiről nem tehetünk azért nem nézzük le egymást"

Ez szerintem egy alap emberi dolog. Viszont ezt is túl lehet tolni olyan mértékekig, amit már nem tolerálnék egy kapcsolatban. Nem lehet mindent arra fogni, hogy "hát én nem tehetek róla" és ezzel fel is adni minden próbálkozást, hogy kijuss a sz@rból. Például ha van valakinek egy rossz tulajdonsága, mondjuk vitáknál annyira ideges lesz, hogy minden alkalommal üvöltözik, szitkozódik, káromkodik és megaláz, akkor nem elfogadható érv az, hogy "hát én ilyen vagyok, nem tehetek róla", ha amúgy egy szalmaszálat sem tesz keresztbe annak érdekében, hogy változtasson a helyzeten. De ha így értetted, akkor az egy alap erkölcsi norma, hogy sem egy párkapcsolatban, sem bármilyen más emberi kapcsolatban nem nézek le senkit amiatt, hogy mondjuk pattanásos az arca vagy pösze.


Előre is kösz a lepontozást, sziasztok.

2018. jún. 11. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 A kérdező kommentje:

és nyugi nem a pénzemmel ismerkedem


de itt nem is ez a kérdés..


én a nők egy bizonyos rétegéről kérdeztem...tudom hogy fáj ha vki más de hát annyira meg bejött az élet, hogy nincs kényszerem változni..

2018. jún. 11. 14:49
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!