Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig hugyúti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig hugyúti fertőzésem szex után?

Figyelt kérdés
A párommal ritkán látjuk egymást (munka miatt) és mikor a szexre kerül a sor,minden szép és jó, csak utána pár napra mindig hugyúti fertőzésem van... Járok orvoshoz, ír fel antibiotikumot, de egyenlőre semmilyen értelmesell nem tudod szolgálni, csak azzal, hogy a párom bacijait nem tudja a testem kezelni rendesen, és így reagál. Nem tudom mit csináljak.

2018. jún. 11. 21:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Aktus után menj el pisilni ha tudsz. Esetleg kerüld a kádat,inkább zuhanyozz. Valamint az együttlétetek nem túl heves? Talán a sérülések miatt is lehet. Valamint állj le teljesen az antibiotikumról. Gyakorlatilag kinyírod a szervezeted védekezését és a bacillusok is egyre erősebbek lesznek a gyógyszer ellen. Több házrányt hoz,mint hasznot.
2018. jún. 11. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Mindig pisilek,elötte is,utána is. A párom is. Óvszerrel védekezünk. Annyira idegesít már,hogy mindig ez van. Az orvosom szerint eléggé le van pukkanva az immunrendszerem sajnos, és ezért hajlamos vagyok az ilyen betegségekre. Szexelni lehet hugyúti fertőzéssel, ha gumiban történik?
2018. jún. 11. 21:16
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Mivel az antibiotikumok miatt mar semmi vedekezesi mechanizmusa nem maradt a szervezetednek, ezert nem csoda, hogy mindig ujra kijon. Medveszololevel kapszul, magas dozisban tozegafonya, echinencia tea 3 liter, teafaolajas ulofurdo, ha baj van. Es kozben a parod is menjen el, es kezeltesse ki magat, mert amig csak te csinalod, addig mindig ujra vissza fogod kapni.
2018. jún. 11. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Es ha eszedbe jut fertozes kozben szexelni, akkor meg nem faj elegge (egy "rendes" hugyuti fertozes alatt kb. luktetve egve akar kiszakadni a helyerol az egesz holyagod lazasan, mikozben meg elmenni a veceig is kinzo fajdalom, nemhogy a pisiles... a gondolatra meg hogy oda bemenjen barmi is ovszerrel vagy nelkule sikitogorcsot kap az ember... ne vard meg ezt az allapotot). Majd fog. Szoval, elobb inkabb gyogyulj meg.
2018. jún. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Nem regen volt hugyuti fertozesem de spec azon kivul h kisse kellemetlen volt a pisiles vege mas tunetem nem volt.

Se laz se mas.

Ety hete volt mire elmentem dokihoz aki dobbenten vette tudomasul h osszesen ennyi a tunetem. Persze az eredmeny pozitiv volt.


Szoval nem feltetlen van rosszul az ember tole .

2018. jún. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Egyik betegseg se olyan ezen a vilagon, hogy egy fazisa/fokozata van, es kesz :D. A tied egy enyhebb lefolyasu volt, amit en irtam es tapasztaltam az mar egy erosebb.
2018. jún. 11. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Üzenem mindenkinek aki gyakorolja az orális szexet hogy ügyeljen a szájhigiéniára mert a legtöbb húgyúti fertőzést ez okozza.
2018. jún. 11. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Igen, orál.

És ami még eszembe jutott, hogy óvszerrel csináljátok és mégis?

Mert nekem óvszer nélkül volt folyton, aztán meglett a kívánt gyerek szám, azóta óvszerrel csnáljuk, és főképp a húgyutaim védelmében..


és azóta nincs.


Óvszerre amúgy nem vagy érzékeny?

2018. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Kicsit irritálja a hüvelyem, de a tablettákban nem bízom. Az irritáció pedig másnapra megszűnik.
2018. jún. 11. 21:57
 10/13 A kérdező kommentje:
Orálnál is figyelünk a tisztaságra. Annyira bànom hogy most ez van, jövőhéten nyaralunk, pont nem lesz meg, és szeretnénk szexelni... Most eléggé csalódott vagyok.:(
2018. jún. 11. 22:01
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!