Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van mindig hugyúti...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van mindig hugyúti fertőzésem szex után?

Figyelt kérdés
A párommal ritkán látjuk egymást (munka miatt) és mikor a szexre kerül a sor,minden szép és jó, csak utána pár napra mindig hugyúti fertőzésem van... Járok orvoshoz, ír fel antibiotikumot, de egyenlőre semmilyen értelmesell nem tudod szolgálni, csak azzal, hogy a párom bacijait nem tudja a testem kezelni rendesen, és így reagál. Nem tudom mit csináljak.

2018. jún. 11. 21:00
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
100%

Úgy nevezik ezt, hogy "nászutas betegség" vagy "honeymoon cystitis", keress rá. Nem a párod fertőz meg, hanem a saját bélflórád kerül a hüvelyedbe aktus során. A nőknél közel vagy a húgycső és végbélnyílás, könnyen átjutnak a kórokozók.


1. Fürdés előtt mindig tusolj le, legalább az intim részed és a feneked most meg jó alaposan.

2. Szex után azonnal menj el pisilni, akkor is, ha úgy érzed, nem kell.

3. Igyál sok folyadékot.

4. Kúraszerűen szedj tőzegáfonya kapszulát.

5. Írass fel az orvosoddal Uro-vaxomot.

2018. jún. 11. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
100%
Egy vesém van, pár éve volt egy időszak, hogy elég gyakran volt hutim. Egyik alkalommal már véreset pisiltem. Persze antibiotikum, de nem használt és a háziorvos mondta, hogy ok, feladja, és (bár szkeptikus vagyok a gyógynövényekkel) de mondta hogy szedjek már tozegafonya kapszulát. Minden bajom megszűnt és azóta se volt. Én is azt tudom neked javasolni.
2018. jún. 11. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm minden segítőkész kommentelőnek! Sok puszi nektek!😄😘
2018. jún. 11. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!