Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít hogy az Internet-lufi óta a legunalmasabb ronda nőnek is valóságos férfi hadsereg udvarol, a szép nőkről nem is beszélve?

Figyelt kérdés

Mielőtt nem volt Internet nagyjából reális volt a piac. Mióta Internet van, azóta viszont minden egyes nő királynővévé vált és még az unalmas nagyn csúnya nőknek is rengetegen udvarolnak a neten.

Engem baromira frusztrál ez.

A nők egója teljesen elszállt emiatt.

A szép nők meg ilyen elérhetetlen unikornis kategória lettek, akiknek a 10/10 es maszkulin macsók folyamatosan nyomják a neten, 0-24.


Tébolyda ez emberek, csodálkozom hogy még nem készült film erről a jelenségről, vagy ha készült én nem tudok róla.

Döbenetes ez az egész.


F/27


2018. jún. 11. 23:06
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
97%

Unalmas nő vagyok, aki még csak meg sem felel a mai ideálnak, és képzeld nem válogathatok, sőt.... ez csak a ti fejetekben létezik.

Egyedül élek, nem várom, hogy beköltözhessek a pasihoz, ki tudtam alakítani magamnak egy önálló életet. Nem baj, ha nincs háza, autója stb, de legalább legyen meg benne a hajlandóság az önálló életre, legyen munkája. Első körben.


Vagyis várj... Most gondolkodok. Válogathatok, mert veled tutira nem jönnék össze még kövér, unalmas nő létemre sem.

2018. jún. 11. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
91%
Mindenkinek vannak elvárásai. Aki szép, azt nem kényszeríti rá az élet, hogy leadjon belőlük. 22/N
2018. jún. 12. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 A kérdező kommentje:

22: Az enem olyan baj ha kövér vagy, de egy unalmas, sekélyes nővel minek együtt lenni?


Az még akkoris szar ha nő szép.

2018. jún. 12. 00:25
 24/38 A kérdező kommentje:

" Mindenkinek vannak elvárásai. Aki szép, azt nem kényszeríti rá az élet, hogy leadjon belőlük. 22/N"


Jó neked 22 éves lányka, te most vagy éppen a szexipiaci értéked csúcsán. Életed legszebb évei ezek.

2018. jún. 12. 00:27
 25/38 anonim ***** válasza:
94%
Utálod a nőket,ez lejön,darab használati cikknek tartod kb őket,minek is akarsz nőt? Vegyél guminőt,az még vissza se beszél,igényei sincsenek,v fizess prostiknak.. Lol.
2018. jún. 12. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:

"Utálod a nőket,ez lejön,darab használati cikknek tartod kb őket,minek is akarsz nőt? "


Ezt miből szűrted le? Abszolút nincs így.

2018. jún. 12. 00:41
 27/38 anonim ***** válasza:
100%
Persze mert tiszteled őket és emberszámba veszed,nem egy luknak. Minden hozzászolásod ezt tükrözi. Azt csodálokozol miért nincs alkalmi nőd se nem h tartós.
2018. jún. 12. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/38 A kérdező kommentje:

Kedves 71 % os! Miből szűrted le hogy én semmibe veszem a nőket? TÉnyleg érdekelne...

A tényekről írogatok csak..

2018. jún. 12. 00:47
 29/38 anonim ***** válasza:
100%
Na, a világ megérett a pusztulásra, még Balázskát is hamisítják.
2018. jún. 12. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
Miből szürtem le,a kommentjeidből. :O
2018. jún. 12. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!