Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Titeket is idegesít hogy az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Titeket is idegesít hogy az Internet-lufi óta a legunalmasabb ronda nőnek is valóságos férfi hadsereg udvarol, a szép nőkről nem is beszélve?

Figyelt kérdés

Mielőtt nem volt Internet nagyjából reális volt a piac. Mióta Internet van, azóta viszont minden egyes nő királynővévé vált és még az unalmas nagyn csúnya nőknek is rengetegen udvarolnak a neten.

Engem baromira frusztrál ez.

A nők egója teljesen elszállt emiatt.

A szép nők meg ilyen elérhetetlen unikornis kategória lettek, akiknek a 10/10 es maszkulin macsók folyamatosan nyomják a neten, 0-24.


Tébolyda ez emberek, csodálkozom hogy még nem készült film erről a jelenségről, vagy ha készült én nem tudok róla.

Döbenetes ez az egész.


F/27


2018. jún. 11. 23:06
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
95%

Ja hogy ez ő?

El sem kezdtem volna írni a kommentem, abba az emberbe kár is a szó.

2018. jún. 11. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 anonim ***** válasza:
95%
Kérdező, te fel vagy készülve arra(mentálisan,egzisztenciálisan), hogy egy nővel kapcsolatod legyen?
2018. jún. 11. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 A kérdező kommentje:

Hogy kell erre felkészülni utolsó???

Egzisztenciálisan...elég nagy baj ha ezen is múlik a dolog..

2018. jún. 11. 23:27
 14/38 A kérdező kommentje:

Ki kell mozdulni az emberek közé, írta a 53 % os cica.


Persze ha elhívnám egy finom kávéra holnap, meg egy ízléses kosztoldába elvinném, egyből jönne a kifogástenger hogy miért nem.


Ja, ki kell mozdulni :D


Veletek, akik szintén nem mozdulnak ki ismerkedés céljából?

2018. jún. 11. 23:28
 15/38 anonim ***** válasza:
1%
A legtöbb nő egója amúgy jól pofára esik majd a harmadik x után vagy közelében, mikor már felszednek pár kilót és lesznek náluk jobb,fiatalabb pipik. Akkor fordul a kocka.
2018. jún. 11. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 anonim ***** válasza:
94%
Ki kell mozdulni igen,az h veled nem akarnak kimozdulni,egyik se, annak vmi oka van,lehet a gépezetedben van a baj,ha az sugalmazod feléjük,h csak lukak meletted naná h nem fog menni egyik se veled se kosztoldába se a közértbe...
2018. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
91%

13vagyok.

Mentálisan(talán nem ez a legmegfelelőbb kifejezés): Tudj vele beszélgetni feszengés nélkül,dugáson kívül(persze hacsak nem arra kell) megérteni és együttműködni a nővel,kezelni azt, hogy nem egy haveroddal lógsz, hanem egy nővel vagy.Stb.

Egzisttencia:Első körben legyél független(saját albi esetleg ház)stb.

2018. jún. 11. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 A kérdező kommentje:

"Egzisttencia:Első körben legyél független(saját albi esetleg ház)stb."


Ezt milyen alapon várod el nőként? Neked is van független életed? Vagy te anyucitól szeretnél elköltözni a pasihoz?

2018. jún. 11. 23:41
 19/38 anonim ***** válasza:
94%
Senki nem vár el semmit,én nőként mindig dolgoztam,többet is keresek mint sok pasi,néhny exem nem birta ezt lenyelni sajnos. :D De alap h férfiként felmutass vmit,ne csak azt ami a lábad közt van. Mert az nem akkora érdem.. Éljetek otthon Mami hotelben,ANyuci vigye tálcán a reggelit,tudod ilyen a nőknek nem kell,max tévében láttok nőt. Normális nő férfit keres.
2018. jún. 11. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 anonim ***** válasza:
95%
Férfi vagyok de nem gáz. Itt inkább te várod, hogy a nők álljanak veled szóba, azért, mert csak alapon.
2018. jún. 11. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!