Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A nők hány éves koruktól...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők hány éves koruktól kezdenek a náluk fiatalabb férfiak iránt párkapcsolati szempontból érdeklődni?

Figyelt kérdés
Fiatal korukban általában idősebb férfiak kellenek nekik a biztos egzisztencia miatt, de aztán egyszer ez megfordul, és akkor már jó lenne egy fiatalabb férfi is. Mikor szokott ez az idő eljönni?
2018. jún. 12. 13:31
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
*azóta sem
2018. jún. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Én eddig 2 nővel voltam együtt aki idősebb volt, az egyik 41 éves volt a másik 38, a 41 éves 10 évvel volt idősebb, a 38 kicsit kevesebbel.


És tökéletes volt minden.

2018. jún. 12. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
En bírom a kisfiús bőrbe bújt állatokat, kora huszonéves koromtól kezdve ilyen srácokkal voltam. Ez nem korfüggő. Amúgy is egy 3-4 évvel fiatalabb férfival egy korosztály vagyok.
2018. jún. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Nekem mindig az idősebb pasik jöttek be. Elváltam, 41 éves vagyok és a számomra bejövős korosztály 38-50. Életem legjobb szex élménye egy 50 éves pasi volt,még 37 éves koromban. Fiatalokról sosem volt jó tapasztalatom.
2018. jún. 12. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
Hát én nem ítélném el hogy ha egy nálam max 5 évvel idősebb nővel jönnék össze mivel kora érő vagyok így az én korosztályomban nagyon ritka az olyan ember aki hasonlóan gondolkodna mint én szóval nem csak szexualitás terén vágynék sőt konkrétan nem is azért hanem inkább az intelligencia szint miatt. (az igaz hogy nem lehet kor alapján ítélni az értelmiségi szintet de szerintem azért már 23-25 között több érett nő van.) 21/F
2018. jún. 12. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
40 vagyok és kimondottan taszít a gondolat, hogy egy kisfiúval feküdjek le. Viszont a nekem való korosztályban csupa foglalt férfi, aki meg nem, az gázos... Tehát marad számomra az, hogy szerető legyek. És mivel ez is taszít, igazából nem marad semmi.
2018. jún. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!