Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok beleszeretni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok beleszeretni egy csajba, aki külsőre is vonz, ugyanakkor jól megvagyunk?

Figyelt kérdés

3 éve vagyunk együtt. Azóta egyikünknek se jött be a képbe más személy. Jól néz ki, dögös, sokszor kiteszi, amilye van, ami nekem tetszik, tehát szexxel minden ok, arcban is szép, jókat kirándulunk, beülünk ide-oda, megismerjük a környéket, tehát sok időt töltünk együtt, de egyszerűen nem érzem úgy, hogy szeretem. Nem jön, hogy megfogjam a kezét, nem jön, hogy ölelgessem meg csókolgassam. Ha fotózkodni kell, ok meg tudom csinálni azt, hogy szenvedélyesen nézek rá, de valójában nem tudom szeretni. Mit rontok el?

Évekkel ezelőtt megismertem egy csajt, legalább 4-5x próbáltam közeledni felé, de ő olyan volt, hogy órákat el tudtam volna bámulni őt, nem esett volna nehezemre megölelni társaságban vagy bármi.


2018. jún. 12. 16:27
 1/8 anonim ***** válasza:
90%
Nem a számodra megfelelő nő mellett vagy, ne erőltesd ezt a kapcsolatot, ha nem szereted a barátnőd.
2018. jún. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nem találok olyat, akit szeretnék. Illetve az a csaj lenne, akiről írtam, viszont őt azóta nem láttam, mióta a barátnőmmel vagyok. És túl sokat voltam így is már egyedül.
2018. jún. 12. 17:09
 3/8 anonim ***** válasza:
58%
Gondolom azért nem tudod szeretni, mert buta és belül üres. Tudom, a dögös és szép emberekhez sok pozitív tulajdonságot is társítanak sokszor indokolatlanul is, de legalább gondolkozz el azon, amit írtam mielőtt megcáfolnál.
2018. jún. 12. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

#1-es, azt nem írta a kérdező, hogy a barátnője nem szereti Őt!

Nem értem, hogy miért ne lenne megfelelő?! :/

Kérdező, ha a csaj külsőre is nagyon jól néz ki, és társaságilag is jól megvagytok egymással, akkor nem értem, hogyan nem tudtál/nem tudsz beleszeretni??? Vagy talán egyetlen magyarázat rá, hogy az előző csaj óta valamiért aszexuális lettél! A szexxel azért nincs gond, mert nem érezteted vele az érzelem hiányát, csak tudatosan csinálod vele az aktust, ahogyan kell!

2018. jún. 12. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
86%
Tévedésben éltek, ha azt hiszitek, hogy a megnyerő külső elég a szerelem kialakulásához és fenntartásához. Ahhoz egyéb tényezők is kellenek, pozitív belső tulajdonságok is, ami nyilván kimaradt eddig, mert sekélyes a csaj.
2018. jún. 12. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem voltam együtt azzal a csajjal, csak egy helyre jártunk táncolni, és ott láttam mindig, ő is nagyon szép volt, miegymás, viszont a kisugárzása sokkal barátságosabb volt. Ami benne talán megvolt, de a mostani páromba nem, az az, hogy sokkal barátságosabb volt az emberekkel és mindig hülyéskedett, megnevettette a másikat. A mostani páron nem annyira barátságos, csak 1-1 emberrel és társaságban se laza, hanem inkább büszke.
2018. jún. 12. 17:23
 7/8 anonim ***** válasza:
Tudom, hogy a külső nem minden! Igen, belső tulajdonságok is kellenek, erre írtam, hogy "társaságilag is jól megvannak", vagyis ahogy írta a kérdező, lényegében jól kijönnek egymással, mindent meg tudnak beszélni, témákban és véleményekben is hasonlóak, satöbbi!
2018. jún. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Aha, na itt a probléma! Miért nem ezzel kezdted? Hát ha nem mindenkivel barátságos alapból, hanem sokakkal szemben inkább büszke, fennhordja az orrát, akkor valamelyest nem annyira éltek szabad, kibontakozott életet, és ez belül téged is korlátoz az érzelmeidben! Így most már azt mondom, igaz, tényleg nem hozzád való!
2018. jún. 12. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!