Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Neten valóban nem lehet...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Neten valóban nem lehet beleszeretni senkibe?

Figyelt kérdés

Nagyon sokaktól hallom az érvelést, hogy neten mindenki azt hazudik, amit akar, nem làtod, mit csinàl, amikor nem vagy ott vele, èvek utàn se ismerheted meg igazàn.

Csak a sajàt esetem tudom felhozni ellenpéldának. Éveken àt beszélgettünk, először (1-2 hónap) tènyleg csak chaten, később rendszeresen webcamon is.

Végül nem jöttünk össze, mert egy óceánnyi tàv volt köztünk (9-10 ezer km).

Addig a két évig, amíg tartottuk a kapcsolatot, nem volt senkije. Vagyis de, egy hétig járt egy lànnyal, aki nagyon akart vele, aztàn szakított vele, mert h belém szerelmes, és ez így is maradt, amíg meg nem szakítottuk a kapcsolatot, tehàt össze-vissza kb 2 év.


Miért hazudna ennyi ideig bárki is?

Miért nem járt akkor senkivel?

Miért könnyebb webcamon valakinek a szemébe hazudni, mint személyesen?


Élő ismerkedésnél sem tudod, mit csinàl, amikor nem velrd van épp.

Ugyanúgy tud hazudni, ha csak meg akar fektetni


Miért tartanà fenn egy pasi a kapcsolatot egy csajjal évekig, ha tudja, hogy sose fogja megfektetni, mert nem találkoznak?


Akkoriban még 19l és 24f


2017. szept. 14. 11:46
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
81%
Ez az adott ember habitusától függ, de tény, hogy személyes találkozó nélkül teljesen soha nem ismerhetsz meg senkit, így valójában nem magába az emberbe szeretsz bele, hanem egy képbe, amit kialakítottál róla a fejedben. Én is beleestem ebbe a csapdába már.
2017. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Mert problemaja van az onbizalmaval.
2017. szept. 14. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Azóta együtt vagytok?
2017. szept. 14. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Nem vagyunk, nem sikerült megoldani. Mindkettőnk màssal van.

Miutàn neki màr lett más 2 év utàn,és emiatt nem beszéltünk (gondolom, nem érezte tisztességesnek, vagy nem tudom), még sokàig nézegette a fotóimat neten, aztàn inkàbb töröltem őket (meg magam), ne okozzon neki fájdalmat

2017. szept. 14. 11:54
 5/13 anonim ***** válasza:
76%

Nem lehetsz szerelmes olyanba, akivel nem talalkoztal, nkncsenek kozos elmenyek. Te a szerelmbe lettel szerelmes.

A tavolsag kamu kifogas, ha valoban szerelmes. Ha annyira egymast akartatok volna, akkor egy kb. 10 oras repulout nem lehet kifogas.

2017. szept. 14. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
De, bele lehet szeretni valakibe, csak az nem egy valós személy, hanem egy elképzelt. Aztán találkozáskor jött a pofára esés, mind a kettőnknek. De hogy praktikusan is nézzük a dolgot, egy párkapcsolat alapja a szex, azt meg nem lehet távolról. Ez egy kamasznak hasznos lehet talán, és 19 évesen te is csak fiatal voltál, nem fiatal felnőtt.
2017. szept. 14. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Ez csak illúzió. Idealizálás, rózsaszín vattacukros álmok. :) A valódi szerelem ennél komolyabb.
2017. szept. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Nekünk rondáknak csak ez maradt. Ez is több a semminél. Én is jártam már így, többet nem fogok.



Sajnos tudom, hogy élőben ha meglátnak azonnal vége az egésznek, mert 1.ronda vagyok 2.sosem leszek olyan vékony amit elvárnának 3.sok olyan dolgom van amiről előre kellene mesélnem, hogy megértsék mit miért teszek.

2017. szept. 14. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Webcamoztunk, tehàt làttuk egymàst
2017. szept. 14. 12:24
 10/13 anonim ***** válasza:
Vagy csak azt hiszed, hogy őt láttad.
2017. szept. 14. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!