Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy kapcsolatot tényleg hátra...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy kapcsolatot tényleg hátra kell sorolni a fontossági sorrenben? Karrier (tanulás) stb fontosabb kell hogy legyen?

Figyelt kérdés

Itt az oldalon is,máshol is sokat olvasom,látom hallom. Szakìtottunk,mert én a tanulásra ő a munkára koncentrált. Ő itthon akart maradni,én kűlföldön akarok élni. Nem fért bele az életembe mert..(ilyenkor számomra fúrcsa okokat ìrnak) fontosabb volt.

Akkor nincs ez a tűzön vìzen át veled dolog?

Îrhattok kemény kritikzs válaszokat is,bîrom:)



2018. jún. 12. 19:50
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

a tűzön vízen át éppen az, hogy ha a másiknak tanulnia kell, akkor segíted benne. ha a másiknak keményen kell dolgoznia, támogatod benne. nem olyan hogy vagy egyik, vagy másik.

én is járok egyetemre, mesterképzésre. az embernek, nem muszáj persze, egyedül is boldognak kell lennie, egyedül is boldogulnia kell. nekem fontos az, hogy a tudásom egyre nagyobb legyen, ezért sok időt töltök egyedül is pl, magányos cselekvéseket folytatok.

a barátomnak is a hobbijai olyanok, amiket egyedül csinál, alkot. szerintem egy kapcsolatban az a legfontosabb, hogy szabadságot adjunk a másiknak. nincs ilyen hogy ha most te tanulsz, ahelyett hogy velem foglalkoznál, mert én most nem tudok mit csinálni, akkor te nem is szeretsz. el kell fogadni ami a másiknak fontos. ha meg nem tudod, akkor szakíts.

egy vizsgaidőszak tart kb két hónapig. ha ennyi időt nem bír ki az ember anélkül, hogy vele foglalkozzanak, az beteges. (nem tanulnak azért olyan sokan annyira nehéz szakon, hogy egész évben mást se csináljanak, csak tanuljanak. villamosmérnök ismerősöknek is simán belefér buli, csak beosztja az idejét.) fiatal generációknál már eléggé jellemző. vonaton egy egy órás utat nem tudnak végigülni, vele kell foglalkozni, ha nem foglalkozol vele akkor felhívja magára a figyelmet hangoskodással, ordítva beszéléssel meg amit el tudsz képzelni. mert minden figyelem rá irányuljon. na ez egy kapcsolatban kikészíti a másikat. főleg ha még az is ugyanilyen.

szóval ja, nekem is van olyan időszak, hogy kevesebbet találkozok a barátommal, mert mondjuk tanulok, vagy ő tanul. de az egész élet előttünk van még...

az itthon és külföldre költözés kicsit más. ez olyan mint a gyerek, vagy lesz vagy nem. nem tudsz kompromisszumot kötni. ha valaki nem érzi jól magát itt, a másik meg külföldön, akkor nem tudsz mit tenni.

meg aztán amiket írsz, simán lehetnek csak kifogások, és nem emiatt nem akar együtt lenni a másikkal, csak ez egy jó indok manapság.

2018. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Azt gondolom nem sok esetben van értelme így a komoly kapcsolatoknak. Mert lehet az önmegvalósítás fontosabb lesz neki..
2018. jún. 13. 22:40
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!