Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Férfiak! Milyen az a lány,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Férfiak! Milyen az a lány, akiben a nemi szervén kívül más értékeket is képesek vagytok meglátni? Milyen tulajdonságokkal, személyiséggel kell, hogy rendelkezzen?

Figyelt kérdés
Sokan írjátok itt, hogy „üríteni“ használjátok csak a lányokat, mert, hogy az egyetlen értékük, ami a lábuk között van. Milyen elvárásoknak kellene megfelelnie, hogy többet is lássatok benne? Tehát ne azt írjátok, hogy milyen NE legyen, hanem hogy milyen az a lány, akivel el tudnátok képzelni, hogy kapcsolatotok legyen, barátnőként is gondoljatok rá.
2018. jún. 12. 22:26
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
61%
nekem tiszta a kezem, nem használtam ki egyet sem, pedig........
2018. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
69%
"Milyen elvárásoknak kellene megfelelnie," - pont ez az, hogy nem kell. Nemi egyenlőség van és mivel mindenki egyedi, ezért mindenkinek megvannak a saját értékei, amiket nyújtani tud. Olyan párt kell keresni, aki olyan értékeket nyújt, ami neked kell és te is olyat nyújtasz, amire neki szüksége van.
2018. jún. 12. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
74%
Legyen felöltözve.
2018. jún. 12. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
9%

Sok ilyen dolog van, de mindig kiderül, hogy korai volt a lelkesedés mert közel sem annyira fénylik mint amilyennek elsőre tűnt és ő is tipikus álszent ribi. Onnantól fogva pedig már nem érdekel más a puncin kívül.

És mivel már egy ideje belefáradtam ebbe ezért már úgy vagyok, hogy először a punci és, ha utána megfog akkor megfog, hanem akkor nem.

2018. jún. 12. 22:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
14%
A nőknek nincs más értékük azon a bizonyos testrészükön kívül.
2018. jún. 12. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

#2 Attól függetlenül, amit írtál, még leírhattad volna, hogy milyen tulajdonságokkal rendelkezik az a lány, akit te szimpatikusnak találsz személyiségre is.


#4 „Sok ilyen dolog van”

Nem sorolnál fel belőle párat?


#5 Akkor csak elméletileg, ha valaha a távoli jövőben valami csoda folytán úgy döntenél, hogy mégis csak van valami, amit értéknek tartanál, mi lenne az?


A privátban kérdezőnek: 27, de ez a kérdés szempontjából irreleváns, csak érdekelnének normális válaszok, amiben konkrétumok is vannak említve.

2018. jún. 12. 23:01
 7/14 anonim ***** válasza:
34%

No, nekem ez az igazi nő:

Külsőre: nagyobb a melle mint a segge, hosszú haja van, nem kifejezetten szép, nem túl alacsony, nincs szilikonos szopós-szája, nincs túlöltözve stb.

Belső: legyen biszex, hatalmas szexuális kisugárzással; legyen határozott, bevállalós, jó humorérzékű, érdeklődő, intelligens, tájékozott, minden újra fogékony, naturista, nem túl fiatal, melegszívű, odaadó, megbízható, némileg romantikus, utazást-kedvelő, állatbarát stb.

Folytassam?:)

2018. jún. 12. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Megértő, empatikus, kedves, ízléses, stílusos, van véleménye, van karaktere, vannak komolyabb célja, érdekli a másik, van modora, művelt, okos, őszinte, becsületes, nem használ ki másokat stb.
2018. jún. 12. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
63%
Legyen számomra normális. Legyen egy kkos és értelmes lány. Tudjon helyesen írni, meg ilyesmi. Szóval ilyen alap dolgok.
2018. jún. 13. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
89%

Hát, ilyet én nem írnék. Egyébként nagyjából mindent látni, csak pont a nemiszervét nem:D Mell, test, arc, belső tulajdonságok. Ezek mind lehetnek szempontok úgy egyszerre. De a nemiszervet le_szarom, hogy milyen.


Egyébként nem nagyon lehet elmondani. Külsőre legyen az esetem, fogjon meg az arca. Belsőre meg majd ismerkedés közben megismerem, mennyi közös tulajdonságunk, érdeklődési körünk van meg úgy egyébként is. :D

2018. jún. 13. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!