Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Amikor egy 39 éves nő azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Amikor egy 39 éves nő azt írja adatlapjára a "gyerek" kérdésnél, hogy "majd igen", akkor mégis mikor gondolja azt a gyereket, amikor még csak az ismerkedési fázisban van?

Figyelt kérdés
Ha eddig nem sikerült egy épkézláb társat összeszednie, miből gondolja hogy most sikerül? Arról nem is beszélve, hogy azok a nők, akik 39 évesnek állítják be magukat, jó eséllyel többek annál, csak hogy ez jobban mutat mint a 41, és keresésnél is könnyebben rájuk találnak. Mit gondoltok erről?

2018. jún. 13. 08:45
 1/10 anonim ***** válasza:
65%

Szerintem ugyanúgy van esélye egy normális párkapcsolatra, mint azoknak az 40-50+-os embereknek, akik már találtak párt és boldogan élnek együtt.

Szeretne gyereket, igen, de még jó, hogy van annyi esze, hogy egy normális kapcsolatba szülne, és nem egy nem-működő kapcsolatba. Se neki, se a gyereknek, se a pasinak nem lett volna ez jó, csak a nő elmodhatja magáról hogy van már gyereke, de nincs társa?

Ritka csúnya stílusban beszélsz az adott nőről, holott nem is ismered, nem is tudod, hogy milyen élete volt eddig, milyen kapcsolatai, szerintem nem kellene ennyire rosszindulatúnak lenned.

2018. jún. 13. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
71%
Lehet, hogy együtt volt sok évig (akár 10 is) egy olyan férfival, aki csak hitegette a gyerekkel, és most szakított vele. Most olyan társat keres, aki partner a gyerekben, és így tudja szűrni azokat, akik nem azok benne. Ennyire egyszerű. Hidd el, nagyon lehet vágyni egy gyerekre, és ő nem hiteget, hanem nyíltan megírja, hogy ő ha jó a kapcsolat, akkor szülni szeretne bele.
2018. jún. 13. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
70%

Azért, mert talán az ismerkedés elején érdemes ilyeneket előre tudni a másikról, és nem meglepődni évek múlva?


Amúgy meg ne törj pálcát mások felett, ezer oka lehet, hogy miért van egyedül. Az is lehet, hogy tavaly még egy tartós kapcsolatban élt. Nem tudhatod.


22/N

2018. jún. 13. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Bétó apó ***** válasza:
36%
Mondjuk az is elég életszerűtlen, hogy mondjuk 35 éves korára egy nő nem jön rá, hogy csak hitegetik a gyerekkel. Én inkább arra gondolok, hogy eddig csak az édes élet kellett neki, meg a bulizás, és most kezd csak rájönni, hogy bizony elszaladtak az évek, és most kezd fűhöz-fához kapkodni, meg leginkább egy olyan pasihoz, aki hajlandó neki ennyi idősen is gyereket csinálni. Ilyenkor szokott az lenni, hogy abszolút nem szerelemből jön össze valakivel, hanem csak mert az illető "olyan jó ember". Hát igen, mindennek ára van...
2018. jún. 13. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
59%
Ha egy ugyanennyi idős férdi írná ki ezt, akkir is ennyire megbotránkoznál?
2018. jún. 13. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
73%

Pont ugyanazt gondolja, mint az a 45-50 éves férfi, aki kiírja ugyanezt.

40 évesen szülni ma már egyáltalán nem ritkaság.

Aki bulikázik, az 30 éves korra szokott annyira kiégni, hogy ott és azonnal szül az első hülyènek, aki hajlandó gyorsan elvenni.

40 körül én már másra gondolnék. Pl. karriert épített. Nem jól alakult egy hosszú kapcsolat.

Esetleg van már gyereke, de nem zárkózik el attól, hogy vállaljon még egyet, ha az új pár ezt szeretné.

2018. jún. 13. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
61%
Kérdező nagyon butának tűnsz a kérdésed alapján, persze lehet, hogy élőben is, ezt nem tudhatom :)
2018. jún. 13. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
13%
Az ilyen későn szülésben, ha összejön egyáltalán, az a baj, hogy amikor a szülő a gyerek gimis ballagásán megjelenik, az osztálytársak majd így szólnak a gyerekhez: "figyelj, megjöttek a nagymamádék is..." Azért ez elég ciki szerintem.
2018. jún. 13. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
71%

#8

Mit nem értetek azon, hogy a 40 évesen szülés nem ritka?

Gimis gyerekem van. 23 évesen szültem. Mi vagyunk a legfiatalabbak szülőin.

A legkisebb 2 éves. Tele a baba-nama klub 35-40 közti anyákkal, akiknek első gyerek.

Múltkor jött egy 20 éves kismama. Első kérdés: hoztad a kistesót? Anyukád már itt van? Szegény meg égett.

Legalább néha járjatok nyitott szemmel. 20-25 éves korban hiába ideális szülni biológiai szempontból, ha nem tudod felnevelni. Nem csak a 30 éves pasiknak nincs meg a saját lakás...

2018. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
97%

Tényleg nem értem, hogy neked ebben mi a furcsa... Sosem hallottál még olyanról, hogy egy kapcsolat működik egy darabig, de valami miatt mégsem lehet tovább folytatni és ezt követően újra párt keresnek az emberek? Egy családtagom pl. 34 évesen lépett ki egy több, mint tíz éves kapcsolatból, mert felismerték, hogy teljesen mást várnak az élettől és más terveik vannak. Náluk is pl. pont az volt, hogy az egyikük házasságot és gyereket szeretett volna, de másik még nem érezte magát erre késznek vagy éppenséggel nem is szeretett volna megesküdni. Szakítottak és most újra párt keresnek, csak ezúttal már jobban odafigyelnek arra, hogy mik azok a dolgok, amik fontosak és mit várnak a kapcsolattól, mert most már ezekkel is tisztában vannak, míg fiatalon még nem voltak konkrét terveik. Gondolom, hogy az említett 39 éves nő is ilyen célból írta ki, hogy majd szeretne gyereket, mert akkor nem az történik, hogy megismerkednek valakivel, kedvelik egymást stb., de mikor felmerül a gyerek, akkor a másik nemet mond és elválnak útjaik. Így legalább mindenki tudja, hogy miről van szó, tiszta lapokkal játszik. Azt pedig nem is értem, hogy miért tartod evidensnek, hogy mindenki hazudik a koráról...oké, elhiszem, hogy ilyen van, de nem értem, hogy miért kell ezt mindenkire általánosan ráhúzni. Másrészt nem gondolnám, hogy 2 év számítana bármit is...



Egyébként tényleg csomóan vannak, akik 30-as, 40-es éveikben vállalnak gyereket, mert ez ma már kitolódott. Csomó oka lehet pl. addigra talál megfelelő párt, akivel gyereket vállal, addigra teremti meg a megfelelő egzisztenicát, addigra érett meg rá, addigra elérte a karrierjében azt, amit szeretett volna stb., stb...nincsen benne semmi különös. Valamint nem tartom problémának sem, engem anyukám 38 évesen szült és soha semmilyen hátrányom nem volt belőle.

2018. jún. 13. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!