Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeretlek-es párna nem túlzás...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretlek-es párna nem túlzás 2 hónapos kapcsolatban? 20L

Figyelt kérdés
Valentin nap alkalmából gondoltam hogy veszek neki valamit amiből majd mindig emlékezik rám.Igazából nagyon szeretjük egymást,én még senkit sem szerettem így-azt mondja ő sem.De nem fog megijedni vagy tapadósnak tartani?
2016. febr. 8. 23:09
 1/7 anonim ***** válasza:

Nem volna túlzás, de ha te annak érzed, egyszerűen találj ki mást. Hiszen te ismered őt. Vagyis neked kellene. De minden esetre, ha kétségeid vannak, akkor 1. válassz valami biztonságosat, kevésbé csöpögőset 2. adj neki valami személyeset. Mire vágyik? Ez a kérdés. Ha tudod, akkor megvan mit adj, ha nem, akkor vmi alap dolgot, mint tusfürdő

, csoki, főzz finom vacsit, bekeretezett közös kép, zenei válogatás, könyv, egyéb sablon dolgok.

2016. febr. 8. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nem,én adnám a párnát.
2016. febr. 8. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm!Én nem tartom túlzásnak csak félek hogy megijed a nagy szerelmemtől :/
2016. febr. 9. 00:04
 4/7 pörölycápa ***** válasza:
100%

Szerintem nem túlzás, vagyis megijedni nem fog tőle, viszont az más kérdés, hogy a párod szereti-e az ilyen jellegű ajándékokat... vagyis a jelenlegi páromról tudom, hogy ő egy ilyen ajándékra csak nézne, hogy most mit kezdjen ezzel a vacakkal, hova rakja porfogónak.

Más kérdés, hogy ő egyáltalán akarja-e ünnepelni a Valentin napot, vagy hülyeségnek tartja?

Az én páromat pl nem érdekli a Valentin nap, és ha én ragaszkodok az ünnepléséhez, akkor pl meglephetem valami sütivel, vagy a kedvenc kajájával...

2016. febr. 9. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Kicsit gyerekesnek,giccsesnek érzem,inkább csinálj neki valamit saját kezűleg.

Ezt nem bántásból mondom.

2016. febr. 9. 00:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 rrrrrreennnnn ***** válasza:

Baromi giccses, de mindenekelőtt sablonos.

Bögre, plüssmaci, párna...Porfogòk...

De ha màr pàrna, sajàt kezűleg készìtsd.

2016. febr. 9. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én 2 hónapos kapcsolatban,kicsit túlzásnak találnám.Igazából az egész Valentin naptól undorodok,mert ha valakit szeretek akkor ahhoz nem kell alkalom hogy meglepjem egy kis ajándékkal.

De,hogy a kérdésre is válaszoljak,én jobban örülnék pl, egy üveg rosé bornak amit este szépen megiszogatnánk,és csinálnánk egy romantikus estét :)

2016. febr. 9. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!