Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ciki elfogadni anyagi tamogata...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ciki elfogadni anyagi tamogatast egy pasitól, ha nem vár semmit cserébe?

Figyelt kérdés

Van az imserösi körömben ( új ismeretseg ) egy pasas , aki megtudta h anyagi gondokkal kuzdök , elvaltam es van egy 11 eves lanyom.

Ūgy alakult a helyzet veletlenul , h a lanyom kuldtem hozza vasarolni ( van egy vendeglöjemellettunk ) es nem fogadott el penzt egyszer sem , igy nem meg mentunk oda h ne hasznaljuk ki

Utana felvett az autójaba többször , mikor latta h lùzerkedem a megallóban amit nem bantam , mindig akkor jött mikor mar egy bergyilkos autójába is beultem volna , kanikula , stb

Mindenkivel kedves es bökezu , adakozó sok baratja van, stb tehat semmi gyanús ebben nincs , mert hazas is, boldogházasságban el evtizedek óta, en igaz huszonket evvel vgyok fiatalabb de a felesege vékonyabbis mint èn, jól tartja magat, tehat nem jövökbe neki .

Viszont felajanlotta h segitanyagilag ha szuksegem van , csak szóljak. Be is vasaroltnekem amikor felvett az autójába. Nem nyomult nem akart semmit

Nagyon meghatódtam mert senki egy jó szót nem szól , mióta elváltam , felköthetem magam , es nagyon megtanultam ertekelni ha valaki jóindulatú iranyomban

Tenyleg a siras öldököl hogy ilyen van es h esetleg van kithivjak ezentúl ha nagy a baj

Hozzateszem h nagyon vagyonosak, nem fosztja ki öket ha segitenek .

Nem hiszem h a felesege erröl tud egyelöre

Ti hogy latjatok ?

Vagy megalázó a számomra a helyzet ? Ezzel lealacsonyodok ?

Letezik h tenyleg önzetlenul ad ?



2018. jún. 13. 21:03
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
75%
3 honap mulva mar az autojaban fogod megfizetni a szaddal ezeket a kolcsonoket.
2018. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
38%

Ezt te nem látod tisztán? Oda dob filléreket és megkap egy 22 évvel fiatalabb nőt egy csettintésre.

A felesége szerintem tud erről, nem is érdekli igazán tudod van az a pénz..

Nem te lennél az eslő és utolsó nála. Ha neked jó hogy pár adag ebédért az étterméből (neki semmi) és egy heti bevásárlásért eladod magad akkor rendben. Azt hogy felvett inkább nem szertném kommentálni, ez a null erőfeszítés.

2018. jún. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
34%
Persze önzetlenül ad. A farka önzetlen veled szemben.
2018. jún. 13. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

Kösz a valaszokat ! De nem var el semmit ! Miert kene 3 hónap múlva?

Tudjatok en hany emberen segitettem amikor jól ment a szeker ? Gyerekek , öregek , koldusok , aranylancokat is ajándekoztam a lanyom dadájának! Aki lány volt . Nincs jóság?

2018. jún. 13. 21:13
 5/15 A kérdező kommentje:
Életemben nem láttam a farkát ! Nem is latom hogy jönne a kepbe?
2018. jún. 13. 21:14
 6/15 anonim ***** válasza:
78%

A férfiak 98% egy jóval fiatalabb nővel nem önzetlen fenntartások nélkül. Szexet akar (farok hasonlat ) és ezert kedves veled most. Amit leírsz az egy tehetős embernek semmi. A diáklányokat havi 100 érzékkel támogatják szex fejében, ha hallottál mar erről.

Hiába vékony a felesége megunta kell az újítás. Be fog próbálkozni csak idő kérdése.

2018. jún. 13. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
68%
És ezek az emberek akiken segítettél hol vannak most amikor neked kellene a segitség? Ezen kellene elgondolkodnod
2018. jún. 13. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Sajnos sehol. Es mi ebböl a tanulsag?
2018. jún. 13. 22:15
 9/15 A kérdező kommentje:
És akkor ha segit mondjam azt h nem eleg ?az volna ztan
2018. jún. 13. 22:25
 10/15 anonim ***** válasza:

Nekem ciki lenne.

Hogy neked az-e azt nem tudom.


Nem a segítség elfogadása a ciki, hanem hogy tudod, hogy mire megy ki a játék nyilván mivel nem ebbe a rovatba írtad volna, ha nem is sejtenéd, hogy ebből egyszer több lesz. Az az ember házas ez itt a baj. Ha nem lenne az akkor én egyáltalán nem ítélném el a dolgot, de így...

2018. jún. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!