Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szóltok ehhez a cikkhez...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit szóltok ehhez a cikkhez (minden 5/10-es nő 7/10-esnek képzeli magát, akinek jár a minimum 8-as pasi, aztán csodálkoznak hogy csak szexre kellettek)?

Figyelt kérdés

[link]


Szerintetek is ez a rút valóság?



2018. jún. 14. 10:12
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
73%

😂😂😂😂

Van egy nagyon csinos kolléganőm. Formás, magas, ott kerek, ahol kell, és szép arca van. Aranyos, mosolygós, isteni sütiket süt. Vele rendszeresen flörtöl a biztonsági őr bácsi, akinek összesen van 8 foga, és ugyanennyi unokája. Meg pár hasonló kaliberű férfi, aki szívesen felpróbálná, de állítom, hogy a fele gondolkodás nélkül el is venné. Ezek alapján ő egy 2-es, jobb napokon 3-as csaj.

Értem.


23 éves kortól meredeken emelkedik azoknak a nőknek a száma, aki szült már. Ahogy azoké is, aki férjhez ment.

Vajon hány százalék lehet, aki 40 éves korig ül azon a bizonyos faxkörhintán? 1%? 5%?


Akkor mi van, ha ezek a nők NEM AKARNAK megállapodni? Ha neki bőven elég, hogy a 8-as pasi megkeféli rendesen, élvez egy jót, aztán jöhet a következő? Mi van, ha nem lesz attól boldogabb az élete, ha utána ki is moshatja a 8-as pasi xaros gatyáját?

Miért hiszitek, hogy egy nő életében az a non plus ultra, ha tenyészkanca lehet, meg házi rabszolga, amíg élete párja le nem cseréli egy 20 éves mucira?

2018. jún. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
74%

Az egész PUA faxság arról szól, hogy 2-3-as pasikkal elhitetik, hogy lehet belőle 6-7-es, ha jó a dumája és magabiztos. És akkor felkerül a pinakörhintára, vagyis 40+ éves koráig havonta 2-3 8-as nővel összejöhet alkalmi szex.

A legnagyobb különbség, hogy a pasik ezért fizetni is hajlandóak.

Akkor milyen alapon szóljátok le azt a nőt, aki ugyanezt megcsinálja, PUA mester nélkül?

😂😂😂😂

2018. jún. 14. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 anonim ***** válasza:
52%

A legtöbb nőnek önértékelési gondjai vannak, így ez a számozás kapásból megbukik. Továbbá én nem tudom hogy hányas számot kapnék, de nagyon szép barátnőim voltak. Nagyon kellemesen érintene, ha valaki a teljes objektivitással azt mondaná, hogy ilyen értékelős mércével kapnék olyan számot mint ők.

Volt vagy 10 barátnőm már, és még több tucat akit elhajtottam. Pedig kopaszodom, nem vagyok se túl magas se túl alacsony, az arcom sem olyan helyes, és még sorolhatnám. Szóval nem ezen múlik.

2018. jún. 14. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:
68%
elolvastam a cikket. a valósággal nincs köszönőviszonyban. egy frusztrált lúzer pasi nyekergései kábé.
2018. jún. 14. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
73%
A legviccesebb (vagy szomorúbb?) az, hogy az ilyen rinyáló szerencsétlen lúzerek a legfelszínesebbek, nekik számít a külső a legjobban.
2018. jún. 14. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
23%
A cikkel szemben itt megfogalmazott számos ellenvéleményből arra következtetek, hogy a cikkíró alighanem fején találta a szöget, ami sok embert érthetően érzékenyen érint. Ugyanis van egy mondás, mely szerint ha túl sokan bírálnak, akkor feltehetően valamit jól csinálsz. Az emberek többségének fáj az igazság. Pedig a cikk figyelmeztet is, hogy "az érintettek tekintsenek el az első felháborodástól." Ez úgy tűnik sokaknak nem sikerült...
2018. jún. 14. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
88%

#16:

Nem vagyok érintett. 😁😘

Boldog házasságban élek hosszú évek óta. Egy (szerintem) nagyon jó pasival. Csak szex kapcsolatom soha nem volt, 2 éves volt a legrövidebb kapcsolatom.

És: úgy hül.yeség az egész cikk, ahogy van. Valahogy nem látom sehol, hogy hordában járnak az utcán a "szexésnewyork" 40-es szingli nők. Tudod, mikor mi voltunk 20 évesek, akkor nem volt ez a pötsség a faxkörhintaval meg a pontozgatással, élőben ismerkedtünk netes szexpartner keresők helyett, és szépen férjhez is mentünk 25 éves korig. Nem nagyon van kivétel. Egy ilyen barátnőm van: ő a karrierjének él, nem lehet gyereke, és erre rámennek a kapcsolatai. Se bulika, se faxkörhinta....

A mostani 20 éves lányok meg semmivel se jobbak vagy rosszabbak, mint mi voltunk. Tudod, ilyen korú fiam és lányom van, és elég sok lányt megismertem rajtuk keresztül. ☺

Aki nem lát a jövőbe, és nincs időgépe, az meg csak találgat, hogy mi lesz velük 40 évesen. Ez a találgatás pedig többet elmond arról, aki leírta.


Egy nagy különbség van. Mi 20 évesen el tudtunk költözni, 25 évesen szülők voltunk, volt saját ingatlan, kocsi, és nem haltunk mellette éhen. A mai arák és keresetek mellett ezt vagy külföldön valósítja meg egy fiatal, vagy 30 évesen sincs semmije.

Akkor mire is szüljenek a mai 20-25 éves lányok? A semmire?

2018. jún. 14. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
96%

"A cikkel szemben itt megfogalmazott számos ellenvéleményből arra következtetek, hogy a cikkíró alighanem fején találta a szöget, ami sok embert érthetően érzékenyen érint. Ugyanis van egy mondás, mely szerint ha túl sokan bírálnak, akkor feltehetően valamit jól csinálsz."


A pedofilok ellen is kikeltem, akkor gondolom ők csinálják jól, hogy kiskorú fiúkat, lányokat bántalmaznak szexuálisan, hiszen a nép egy emberként kell fel ellenük! Tényleg fáj, hogy ilyen emberek vannak és miattuk kisgyerekek szenvednek esélyt sem kapva, hogy normális lelkületű emberekké fejlődjenek.

2018. jún. 14. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
78%
Ha tippelnem kéne, akkor azt mondanám, hogy a belinkelt cikket egy GYK-s PUA-hívő szerencsecsomag öklendezte fel magából.
2018. jún. 16. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!