Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy álltok neki párt keresni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy álltok neki párt keresni egy ilyen "minden mindegy már" ízű világban? Bizalmat tudsz szavazni vagy beleszámolod, hogy ez is csak egy-két évig lesz?

Figyelt kérdés
Én igen rosszul érzem magam ebben
2018. jún. 14. 20:52
 1/9 anonim ***** válasza:
33%
Kinek mindegy minden? Nem érzem, hogy ilyen világban élnénk, lehet rossz mentalitású emberekkel veszed körül magad.
2018. jún. 14. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
57%
Az biztos, hogy nem úgy állok neki, hogy egy-két évre tervezek csak vele.
2018. jún. 14. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

első!


marslakőkat most nem interjúvolunk.


hol élsz?

kérem mellőzd a valóságalapmentes kommenteket


tudom divat lett az oldalon a kérdesekben szereplő állítások cáfolni próbálása de próbáljunk most kicsit reálisabban beszállni a témába

2018. jún. 14. 20:59
 4/9 A kérdező kommentje:
*kó
2018. jún. 14. 21:00
 5/9 anonim ***** válasza:
62%
Ja és nyilván amit te gondolsz, csak az lehet reális, akinek más véleménye van, az hülye. Minek írsz ki kérdést, ha úgyis megvan a magad kis véleménye? Akkor beszélgess magaddal a témáról.
2018. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
61%

Sehogy.Nem keresek párt.Időnként felkelti valaki az érdeklődésem de gyorsan meggyőz róla felesleges a lelkesedésem mielőtt mék bármi is alakulhatna.

Talán mostanra már úgy is vagyok vele jól is van ez így.

Minden kapcsolat egy kalap ...


(Jupiterlakó vagyok ha ez számít)

2018. jún. 14. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
Eleve nem tervezek semmit senkivel. Nem érdemes.
2018. jún. 14. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

a jupiterről még jöhetnének vélemények


ott úgy érzem állított fel a társadalom

Kapcsolatsikertelenségstatisztikai és Szerelmibánatmegelőző Hivatalokat

2018. jún. 14. 21:45
 9/9 anonim ***** válasza:
Én olyannal nem is kezdenék akiről tudom, hogy úgy sem lesz tartós. Lehet hogy működne egy-két évig de úgy szerintem semmi értelme. Pl. tudom, hogy nem bírnám elviselni, hogy a páromnak van gyereke, vagy azt, hogy olyan munkája van hogy hétvégén is dolgozik, vagy napokra, hetekre elutazik. Lehet hogy lenne pár szép évünk de hosszú távon nem működne. Inkább akkor bele sem megyek.
2018. jún. 15. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!