Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ha fél év...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ha fél év múlva már párt keres édesanyám?

Figyelt kérdés

Édesapám november 7.-én elhunyt hirtelen, 30 év házasságot éltek meg együtt édesanyámmal.

Nagyon szerették egymást, és sokat hiányoljuk most is.

Viszont édesanyámnak van egy kapcsolata ami még csak eléggé kezdődő, de persze nekem nem mondja el, és találtam közös képeket, rá utaló beszélgetéseket és akkor van itt amikor én nem vagyok, így elvileg nem szerezhetek tudomást róla, de egy szót sem szól róla senkinek.

Én még most sem tudom megszokni, hogy nincs édesapám.

Mit csináljak?

Elmondjam neki, hogy tudom és ne csináljon hülyeséget?


2018. jún. 9. 01:01
 1/7 anonim ***** válasza:
62%

Először is hagyd abba a jelek “megtalálását”. Édesanyád felnőtt nő. Azzal, hogy van valakije, lehet ezzel segíti magát túltenni az eseményeken.

Lehet, hogy 30 éve házasok voltak, de ez nem azt jelenti, hogy minden öröm és boldogság volt számára. Lehet te úgy láttad szerették egymást, mert ezt akarták láttatni. Nem tudom..

Ha még biztos sem vagy benne, mert csak ráutaló dolgokat találsz, inkább beszéld meg vele. Mond h láttad a képet érdekel ki az, de ne számonkérően tedd fel a kérdést. De ne avatkozz bele. A múltban pedig nem élhettek örökké.

2018. jún. 9. 01:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
74%
Meg akarod tiltani anyádnak az ismerkedést? Mert ez nagyon úgy hangzik. Mindenki máshogy éli az életét egy tragédia után szóval neked nincs nagyon jogod beleszólni abba, hogy anyukád mit csinál, pláne, hogy nem hogy nem akarja az orrod alá dörgölni a kapcsolatát, de TE vagy az, aki titokban nyomoz utána.
2018. jún. 9. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
79%

30 éve házasok voltak, anyukád gondolom 50es vége felé jár és hatvanas pasival kezd.


Mikor kellene randiznia? Hatvanasként hetvenes pasival?


Sajnos a férfiak 50 felett hamar halnak, hatalmas a konkurencia, na meg ő sem lesz már fiatalabb.. ilyenkor nincs vesztegetnivaló ideje.


Másrészt 30 évet húztak le, nekem nem lennének olyan tévképzeteim, hogy végig szerelem volt.. biztoa fontosak voltak egymásnak, biztos szerették egymást valamennyire, de gondolom anyukád 30 év után többre vágyna..


Az pedig teljesen normális, ha mindenki máshogy/különböző módon dolgozza fel a gyászt.


A magánéletét pedig miért kellene megosztania veled? Te minden flörtről beszámolsz? Én is csak azt kötném a gyerekem orrára, ami komoly már és az összeköltözést fontolgatjuk. Addig max annyit tudna, hogy találkozgatok valakivel és pont.

2018. jún. 9. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
93%

Ne legyenek illúzióid. Nem biztos, hogy párt keres, lehet, hogy csak olyat, akivel kellemesen eltölti a szabadidőt. Hiányzik neki a férfi társaság, de ez messze nem komoly. Azért sem szólt róla neked.

Fiatal még ahoz, hogy évekig egyedül maradjon, de elég idős hozzá, hogy ne szalassza el a kínálkozó lehetőséget, ha most hozta össze valakivel a véletlen.

Apukád nem felejtette el, és ez nem azt jelenti, hogy már nem szereti. Amíg él, fájni fog neki a hiánya. Így elveszteni valakit teljesen más, mint egy kapcsolat végén szakítani.

De el kell fogadnod, hogy az élet megy tovább.

Az ő korában nagyon nehéz már társat találni. Ha most azt mondja, hogy még gyászol, és elszalaszatja, akkor lehet, hogy soha többé nem lesz újabb lehetősége. Azt pedig szerintem te sem szeretnéd, hogy magányos legyen élete végéig. (Ha öt év múlva ismerkedett volna, pont ugyanezt éreznéd.)

Egy dologban nem értek egyet az előttem szólókkal: akinek a 30 év alatt a házassága kihűlt, netán boldogtalan, az pont, hogy nem akar kapcsolatot egy jó darabig. Az, hogy fél év után szüksége van egy férfi gyengédségére, azt jelenti, hogy hiányzik neki az, amit apukáddal átélt, amíg házasok voltak. (Nem csak a szex!)

2018. jún. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
80%
Nagyon jó válaszokat kaptál. Teljesen normális, hagyd békén. Majd elmondja amikor akarja.
2018. jún. 9. 09:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

"Sajnos a férfiak 50 felett hamar halnak, hatalmas a konkurencia, na meg ő sem lesz már fiatalabb.. ilyenkor nincs vesztegetnivaló ideje."

Nagyon igaz. Ez a kőkemény valóság. Ha te most elkezdesz hisztikézni azzal nagy károkat okozol édesanyádnak. Mégis milyen hülyeséget csinálna úgy őszintén? Példát mondj. Nem fogja felcsináltatni magát vagy eladni a fejetek fölül a házat, nyugi.

"Ne legyenek illúzióid. Nem biztos, hogy párt keres, lehet, hogy csak olyat, akivel kellemesen eltölti a szabadidőt. Hiányzik neki a férfi társaság, de ez messze nem komoly."

Ez meg a másik igazság. Nem szerelmet keres, hanem társaságot. Ő most nagyon egyedül van és szüksége van a támaszra, talán pont egy özvegy ember személyében találja meg. De ha elvált akkor is tudja milyen a veszteség és jól megértik egymást. Az ilyen kapcsolatok vagy a könnyed szórakozásról szólnak, vagy pedig ezek az igazi barátság extrákkal kapcsolatok, nem a húszévesek baromságai, ahol az egyik titokban fülig szerelmes.

2018. jún. 9. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

ne csináljon hülyeséget - ha a gyerekem ilyennel jönne elég hamar helyre tenném.


Szánalmas vagy.

2018. jún. 9. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!