Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy nő is megkérheti egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy nő is megkérheti egy férfi kezét?

Figyelt kérdés
Az egyenjogúságra alapozva, ugye a nők is kezdeményezhetnek, ha valakivel kapcsolatot akarnak. Akkor a házasság is így működik, nem?
2018. jún. 15. 19:44
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
93%
Szerencsére ráakad egy ír hagyományra, mely szerint szökőnapon, február 29-én a nők is megkérhetik kedvesük kezét. Anna-nak nem is kell több, elhatározza, Dublinba megy választottja után, hogy térden állva kérje férjül....Szökőhév film leìrása
2018. jún. 15. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:

@11

Like!

37/f

2018. jún. 15. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
23%

"szimplán a nők sokkal hamarabb jutnak el arra a szintre, hogy el tudjanak köteleződni"


Meg a válás kezdeményezéséig is...

avagy ha a házasságot csak a férfiak kezdeményezhetik (egyesek szerint...), akkor a válást miért nem?

2018. jún. 15. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
Én nagyon megalázónak érezném, ha nekem kellene egy férfi kezét megkérnem.
2018. jún. 15. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:

14

Az jó.Mert én meg most döntöttem el ha valaha megnősülök csak olyan nőt veszek el aki megkér!

2018. jún. 15. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
8%

"Én nagyon megalázónak érezném, ha nekem kellene egy férfi kezét megkérnem."


Sok férfi meg azt érzi megalázónak, hogy ő menjen mindig házhoz az elutasításért. Akkor velük legalább kvittek vagytok!

2018. jún. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

Tradicionálisan ez a férfi szerepkörbe tartozik.

Ennek ellenére megkérheti a nő is a férfi kezét és ténylegesen egyre gyakrabban meg is történik. Persze csak ott elfogadott ez, ahol az EGYENLŐ BÁNÁSMÓD oda-vissza kölcsönösen működik, valódi jelentése és értéke van.

Ezt jelentené a valódi egyenlő bánásmód.

Ez természetesen NEM azt jelenti, hogy akkor így is KELL, hanem csak azt, hogy így is LEHET - és nincs benne semmi kivetnivaló, rájuk tartozik.

2018. jún. 16. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
Az annyira de annyira égő! Majd a pali ne felejtse el hátradobni a csokrát a szertartás után.
2018. jún. 16. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!