Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Legyek én is olyan?

Figyelt kérdés

Fiúk,férfiak,akik ismerkednének velem..két szót írnak,majd megkérdezik,bennelennék-e egy kis összebújásban.

Ha nem az első beszélgetésnél,akkor egy két hét elteltével első találkozón kérdezik.


Sorban ilyen fiúk,férfiak találnak meg. Nem vagyok fent társkeresőn,csak facebookon vagyok kizárólag. Ott szoktak írni. Élőben is szoktam ismerkedni,azt jobban szeretem,de ott még nem volt szerencsém.


Azon az elven volta,hogy amíg nincs érzelem és valamiféle kötődés,addig nincs szex. Eddig egyetlen férfival voltam együtt ,akibe teljesen belezúgtam...így 22 évesen.


Rájöttem,hogy csak simán élvezhetném is az életet,és ha tetszik a férfi,akkor igenis élvezni vele az életet,ha csak egy éjszakára szól is. Nagyon nem vagyok ilyen,de most ott tartok hogy szeretnék ilyen lenni....fordítani a kockán,és amikor szex van valakivel , továbblépni és jöhet a következő.


Ha alapvetően full ellenkezője vagyok most,ez mennyire reális?


2018. jún. 16. 21:09
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
76%
Szerintem ne kezd el.. aki nem olyan az nem is fogjak igazán soha szeretni ezt az egészet. Illetve később ha megkérdezik milyen kapcsolataid voltak, akkor oda vágod, hogy "hát csak jól megdugattam magam, aztán mentem a kövihez"?
2018. jún. 16. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
0%
Hát.. Próbáld ki és hátha tetszik. De ezt csak igy fogod megtudni
2018. jún. 16. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
26%
Férfi vagyok, nem panaszkodhatok külsőmre, belsőmre sem. Egyetemen elhatároztam, hogy ilyen leszek. Másodév végére eredmény: Rengeteg csaj után ott tartok, hogy senki nem tud érzelmileg megborítani, nem lehet fejre ejteni, viszont pont emiatt senki iránt nem érzek semmit és úgy érzem nem is fogok tudni, de azért bízok az ellenkezőjében...
2018. jún. 16. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
77%
Hát pont,hogy a facebookon csak olyan pasik írnak rád. Meglátnak és meg akarnak kapni. Talán ne válaszolj nekik.:)
2018. jún. 16. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Meg amúgy is, ha belekezdesz, akkor utána megszimatolják a pasik egy idő után, hogy kapható vagy. És csak játékszer lennél a farkukon. Ebben neked mi örömed lenne?

Nem minden pasi okoz feltétlen örömet egy egy éjszakásban, vagy pár éjszakásban.

Nem biztos, hogy azon lennének, hogy te is élvezd.

Illetve a pasik pletykásak, aztán még a haverok is megjelennének idővel.

2018. jún. 16. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Igazából ez a facebookos ismerkedés nem volna akkora hülyeség,ha nem a számokra mennének,hanem a minőségre úgymond.

Pl ha van egy csoport, valamilyen témával,és benne vagyok mint tag és benne van egy férfi is,aki épp meglát és ír. Ezzel szerintem semmi gond nincs,mert vmi közös pont alapján írt. Volt már ilyen egyébként.

De a többség ugyebár,csak görgeti az oldalt,és minden második lányra ráír egy szia,mizu-t.


Ha nem írok vissza legalább pár embernek,akkor esélyt sem adok új ismeretségre,amin pedig változtatni szeretnék,mert nyitottabbá szeretnék válni. Eddig sokat tanultam ...kicsit elvesztem.

Élőben ismerkedés. Könyvtár,ami csendes hely,ott annyira még nem volt ismerkedésem. Buli, hát azokat inkább hagyjuk,ott mik voltak. Leszólítás...ilyen volt,de nagy csalódás volt,miután beszélgettünk másnap.

2018. jún. 16. 21:24
 7/14 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
33%
Kotont vigyek?
2018. jún. 16. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

Egyébként nem hatalmas számokra gondoltam,de mondjuk havonta egy férfit megismernék..

Vagyis,vannak már páran,akik mindig is tetszettek,de mivel semmi udvarlás nélkül akarták csak azt,így egyikőjükkel sem volt semmi (még).

2018. jún. 16. 21:27
 9/14 anonim ***** válasza:
100%

Nee!! Oké ha élvezni akarod az életet de az nem azt jelenti,hogy feltétlen egyéjszakás kalandokba kell keveredni mindeféle alakokkal.Bár ha erre van igényed tedd.

Nem árt ha ismered valamennyire és vágyod a közelségét.

Hiszen lehet ezt normál ismerkedéssel egybekötve megoldani aztán,vagy lesz több a dologból vagy nem.

De csak úgy random szexpartnerezni ha alapvetően a full ellenkezője vagy most miért kellene?

2018. jún. 16. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
35%
Hinnye, de lazára venné a figurát a kishölgy...nehogy berágjon a puncikobold!
2018. jún. 16. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!