Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Az szokatlan, ha egy huszonéve...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az szokatlan, ha egy huszonéves nő csak hónapok után hajlandó szexelni, akkor is ha nem szűz, hogy elkerülje az átveréseket, kihasználásokat, első szexig tartó közeledéseket, stb?

Figyelt kérdés
Igazából én az első barátommal vagyok, csak pont azon gondolkodtam, igen, ott 3-4 hónap után feküdtünk, le mert szűz voltam. De ha valamiért újra kéne kezdenem az ismerkedést, így, hogy nem vagyok szűz, ugyanúgy nem akarnék pl. pár hét után lefeküdni. Annyi rémtörténet van, hogy beetetik a nőt, meg első szex után ejtik, stb. Nem, ha azt látom hogy belém szeretett, szerelmes, ergo tuti nem hagy el, majd akkor lefexem vele, mert be vagyok biztosítva, hogy nem használnak ki. Ez fura, szokatlan egy férfinak, ha egy nő több mint egy hónapig várakoztatja?
2018. jún. 16. 23:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
62%
Amúgy hagyjuk már ezt a felfogást, mintha a nőnek a szex valami kínzás lenne és csak kihasználják a pasik. Bakker, nekünk is ugyanúgy élvezet és ez se nem biztosíték semmire, se nem leszel szarabb ember, ha lefekszel valakivel. Ez csak szex.
2018. jún. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
65%

Én sem vagyok az a fajta, aki csak arra hajtana, vagy aki korán akarná, sőt, nem is lenne igazából problémám vele, ha a szokásosnál lassabban haladnánk, DE ez a körítés mellé nagyon rossz. Így semmiképpen nem mennék bele, az egész gondolatmenet téves és taszító. Tényleg mintha valami jutalom lenne a kellő ideig tartó pitizésért cserébe, és egyáltalán nem lennél ettől (sem) "bebiztosítva", tudod, egy komoly kapcsolatban azért vannak a szexen kívül is dolgok. Ha te arra alapozod, meg üzletként kezeled, az a te dolgod, de érdemes ezt előre közölni, hogy aki máshogy gondolja, annak legyen választása.


26/F

2018. jún. 16. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
53%

"Nem, ha azt látom hogy belém szeretett, szerelmes, ergo tuti nem hagy el, majd akkor lefexem vele, mert be vagyok biztosítva, hogy nem használnak ki." - ez olyan, mintha te valami gépként működnél. A korábbi partnereddel a szexuális életed rendben volt? Nem a részletek érdekelnek, de úgy állsz az egészhez, mintha a szex csak a férfi számára lenne pozitív dolog, a nőnek meg az élettel járó pusztán technikai jellegű folyamat.


A várakoztatást pedig én is hülyeségnek tartom. Az optimális esetben a két fél fokozatosan közelebb kerül egymáshoz, de ez nem zárja ki azt, hogy már egy kezdődő kapcsolatban is olyan mértékű szexuális vonzalom alakul ki, hogy viszonylag rövid ismerkedés után lefekszenek. Tehát a hangsúly nem a hónapok vagy a randik számán van, hanem hogy van-e és milyen mértékű a közöttetek levő szexuális vonzalom és hogy amúgy mit gondolsz, mit gondoltok egy esetleges kapcsolatról.

2018. jún. 17. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
14%
na mit mondtam? :)
2018. jún. 17. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
21%
#14: Hülyeséget.
2018. jún. 17. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon nem egészséges, ha felnőtt nőként a szexre kihasználásként tekintesz, és szégyennek éled meg, ha úgy fekszel le valakivel, hogy nem életed végéig tervez veled.

Miért nem akkor fekszel le vele, mikor te is kívánod? Ennyi kell hozzá, semmi több.

Kérdés: ha az első szex alatt kiderül, hogy pl. önző, téged nem tud (Nem akar) kielégíteni, vagy más komoly gebasz van, akkor mi van? Évekig kínlódsz egy kapcsolatban, ahol xar a szex, nem elégülsz ki, mert ha első után kidobod, akkor kihasználtad? Vagy akkor is ő használt ki?

2018. jún. 17. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Szerintem jó ez a hozzáállás, igenis legyen tartásod, másrészről valóban kell idő, hogy kiderüljön, komolyan gondolja-e veled. Sajnos ma már mindenki mindenkivel lefekszik, tök korán kiégnek, meg csodálkoznak hogy annyi csalódás érte őket. Azért vagyunk emberek és nem állatok, hogy ne csak a vágyaink vezéreljenek bennünket hanem az eszünk is.
2018. jún. 17. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!