Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ti mit tennétek ebbem a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit tennétek ebbem a helyzetben? Hogyan kezeljem?

Figyelt kérdés

A sztori elég kellemetlen és őszintén megmondom nem tudom mihez kezdjek vagy kezdjek-e egyáltalán valamit. Előre leszögezem nem féltékenységről szó.

18 éves vagyok, egyetemre készülök. Az egyik legjobb barátnőm pár hónapja összejött egy sráccal. Előtte volt egy nagyon rossz kapcsolata ami 8 hónapig tartott kb. a srác megcsalta stb. A mostani barátjával nagyon boldog.

Azonban amióta együtt vannak szinte szó szerint mindig mindenhol együtt vannak. Barátokkal megbeszéltünk x,y,z programot és nagyjából mindig mindenhova elhozta . Ami egy dolog. Ami viszont igazán bosszant az az hogy társaságban is szinte csak vele foglalkozik, illetve egyfolytában egymáson lógnak mindenki előtt smárolnak (nem, nem egy-két pusziról van szó),egymást fogdossák stb. Amikor próbáltam vele beszélni erről hogy elég illetlen, senki nem akarja ezt nézni, hogy csak vele foglalkozik akkor azt mondta hogy nem csak vele foglalkozik szerinte de majd igyekszik odafigyelni. Nagyjából 2 órát.

Tudom hogy milyen az amikor az ember szerelmes és az elején van a dolgoknak így nem is nagyon szeretem ezt neki szóvá tenni, mert tudom hogy boldog és ennek örülök.

Mégis azt gondolom hogy egy társaságban akkor sem illik egyfolytában harapdálni a másikat meg mittudomén. Azért ebből már talán kinőttünk.

Tudom hogy nem egy világprobléma de ez, úgy érzem eleg rossz hatassal van a barátságumkra. Próbáljam neki valahogy még elmagyarázni (bár már próbáltam) vagy hagyjam aztán idővel majd úgyis elmúlik?

Egyébként az is hozzátartozik a sztorihoz hogy anno a volt legjobb barátom a pasija miatt koptatott le és azóta nekem ez ilyen "alapelv" hogy sosem viselkednék így a barátaimmal és auóta is utálom ezg a fajta viselkedést.



2018. jún. 17. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg nem fog változni sajnos.

Én a helyedben nem hívnám programra ha ennyire zavar(engem is zavarna)

2018. jún. 17. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
De mégis az egyik legjobb barátom. Emiatt nem akarok nem találkozni vele. Csak hát na:D
2018. jún. 17. 12:50
 3/6 anonim ***** válasza:
53%
Engem is zavarna valószínűleg. Már írni akartam, hogy elég gyerekes viselkedés, aztán belegondoltam milyen régen éreztem utoljára ilyen mértékű szerelmet. Gáznak gáz ezt csinálni társaságban felnőtt fejjel, de nézd el neki, lehet ez az utolsó ilyen mély tini-lázas szenvedélyes kapcsolata. Ez véget fog érni, de a barátság örök.
2018. jún. 17. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Kezdeti rózsaszín köd, majd lecsillapodnak. Jelezheted azért neki, hogy egy kicsit kényelmetlen így neked/nektek a társaságban. Szerintem ez érthető.
2018. jún. 17. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem nyugodtan mondd meg neki, próbálj beszélni vele erről. Ha elhivod valami programra, akkor kérd meg, hogy most kivételesen ne hozza a barátját.
2018. jún. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Már miért lenne kellemetlen a legjobb barátom boldogságát látni? Ráadásul 18 évesen ez belefér. Velem is megtörtént már ilyen és a barataimmal is néhánnyal, jót mosolyogtunk rajta vagy kicsit hecceltük őket és ennyi. Örülj, hogy így érez és hogy kölcsönös náluk az érzés. Mivel eljön a baráti találkozókra ezek szerint nem kíván kihagyni az életéből Téged. De ha ez miatt szemrehányásokat fog kapni akkor lehet legközelebb nem jön el. Örülj vele...nem kell mást tenned. Idővel megnyugszanak úgyis.
2018. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!