Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért jön össze sok nő olyanna...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért jön össze sok nő olyannal, aki nem tiszteli, megcsalja, és ha megtudja, akkor miért nem a pasiját tekinti hibásnak?

Figyelt kérdés

Nő vagyok, és valamiért "szeretnek" a foglalt férfiak. Az még oké, hogy amikor az utcán megyek, akkor eljön mellettem egy párocska, és a férfi úgy bámul engem, hogy lehetetlen nem észrevenni. Szerintem ez is hatalmas bunkóság és tiszteletlenség.

De rendszeresen volt olyan, hogy ismerősök párja/férje nálam próbálkozott. Én mindig elutasítottam őket, majd szóltam a nőnek, hogy jó lesz vigyázni, mert egy potenciálisan hűtlen alakkal vannak együtt.

Ilyenkor, néhány kivételtől eltekintve rám haragszanak meg. Megkaptam már, hogy ne legyek magamra büszke, senki nem akar semmit tőlem, csak használgatni, a hozzám hasonló nőket, csak dugdosni szokás, utána úgyis hozzájuk mennek haza, vele terveznek jövőt, ellenben velem senki. Volt olyan, hogy összevesztünk olyan lánnyal is, aki eredetileg a barátnőm volt, mert a képembe vágta, hogy csak egy huszadik miniszoknyás rihe vagyok a párja számára, ő pedig élete párja.

Megkaptam azt is, hogy attól, hogy sokat foglalkozom a külsőmmel (öltözködés, smink, szépségápolás, edzés, étrend), nem vagyok értékesebb senkinél, és ezzel csak azt érem el, hogy féltékenységet viszek mások kapcsolatába, de én senkinek nem leszek élete párja, mert az ilyen nő nem arra való.

Ezeket mind azért kaptam, mert szóltam, hogy csalni akarja őket a párjuk. Én szánom ezeket a nőket, a nagy részük tényleg elhanyagolt (de nem mind!), szétesett, némelyik elhízott, de mindig úgy gondoltam, hogy semmilyen nő (vagy EMBER) nem érdemli azt, hogy így bánjon vele a párja, ezért figyelmeztettem őket. Hátha találnak jobbat.


2018. jún. 17. 16:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
A legmélyebb szánalommal a szívemben röhögöm ki őket, ugyanis tartós kapcsolatban élek már jóideje.
2018. jún. 17. 16:46
 12/16 anonim ***** válasza:
53%

De milyen érdekes, hogy még téged szólnak meg, miközben pont hogy ők a riherongyok.

Szánalmas, amit az emberek művelnek.

2018. jún. 17. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
44%

Világos. Akkor hadd mondjak egy ellensúlyt. Ezen a fórumon is sokszor volt téma, hogy a nők milyen férfit tekintenek férfinak.

Siralmas lett az eredmény. Amíg a nők kondizással, öltözködéssel, sminkkel teljesen topra tudják magukat hozni, addig fordítva ez már nem mindig igaz, mert mást keresnek a nők.

Az elsődleges, ami döntően szempont a nőknél (a válaszok alapján): legyen magas.


Hát ezek szerint az, aki 170, vagy az alatt van, akármit csinálhat alacsony marad. Ezzel nem lehet mit tenni, mert ez adottság. Akkor az ilyen férfiaknak milyen véleménye legyen a nőkről?!


Nyilván a megcsalás, és ez nem ugyanaz. De én most a szemléletet mondom, hogy férfioldalról is kiábrándító ez a női hozzáállás, mert azon hogy valaki "nem elég" ebből a szempontból, arról nem tehet senki.

2018. jún. 17. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Nekem kicsit egosimogatónak tűnik a kérdés.

Van egy rokonom, aki folyamatosan azzal haknizott, hogy minden férfi (természetesen foglalt) rámászik. Közben többször láttam, hogy direkt flörtölt az adott úriemberekkel. Az a nő is ilyen stílusban beszélt a többi nőről. De ez csak az én ismerősöm, no offense.


Felesleges játszani a nagyvonalú "segítőt", mert az ember mindig szarul jön ki az ilyen helyzetekből.

Gondold el, eleve így vélekedsz róluk, azért nem hülyék ezek a nők, levágják. Aztán közlöd velük, hogy hát a Feri amúgy bepróbálkozott nálam. Szerintem ez kínosan jön ki így, mivel totálisan megalázva érzik magukat és a könnyebb célpont (feléd) irányítják a dühüket.


Én a helyedben nem szólnék. Tudják nagyon jól, milyen a választottjuk.

Érted. :)

2018. jún. 17. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Van az a szint amikor mar kar barmit is magyarazni....
2018. jún. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 NDSM ***** válasza:
A kérdésedre szerintem egyszerű a válasz! Sok nő társfüggő! Kell valaki, aki mellettük van! És mivel ezek a férfiak könnyen kezdeményeznek nőknél, a kiválasztottak máris elalélnak tőlük, mert őt választotta! És persze könnyebb a harmadik felet hibáztatni!
2018. jún. 17. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!