Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Akitől csábították már el a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akitől csábították már el a párját, aki csábította már el más párját az hogy élte meg? Mit tett?

Figyelt kérdés
2018. jún. 18. 18:50
 1/4 anonim ***** válasza:
76%
Ilyen szerintem nem létezik, hogy elcsábítják valaki párját maximum csak "rásegít" hogy vége legyen egy "rossz" kapcsolatnak illetve "ráteszi" az i-re a pontot. :) 23/L
2018. jún. 18. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
34%

Csábítottam el más párját.

Hogy éltem meg? Boldogan.


Nem volt olyan nagy náluk az a szeretet és nem voltak elég fontosak a másiknak, 7 éve együtt vagyok azzal a nővel. És boldogan :)


Hogy érdekel e, hogy tönkretettem e valaki életét??? Nem! Ugyan is az enyém csodálatos lett.

És engem is mindenki magasról lesz**art volna.

2018. jún. 18. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért kérdezem, mert újabban sokan támadnak. Majdnem 3 évet volt együtt a mostani párom az exével. Az elején még jobban el voltak, de az utóbbi pár hónapban sokat voltak összeveszve, kb 2 hetente viták, szétmentek, megint összejöttek. Múlt vasárnap voltunk egy rendezvényen és elkezdtünk beszélgetni, azóta napi szinten találkoztunk, ő otthagyta már az exét, a összejöttünk, de pár napja ezz hallom a faluba, hogy én kikezdtem más pasijával, mert nekem nem jók azok a pasik, akiknek nincs párjuk...
2018. jún. 18. 19:06
 4/4 anonim ***** válasza:
52%
Hát igen... csak azt lehet elcsábítani, aki el akar csábulni. Nem kár.
2018. jún. 18. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!