Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem érzek semmit sem?

Figyelt kérdés

Féléve kezdodott azzal hogy a beszélgetések után nekem megtetszett és "megfogtam magamnak" egy darabig nem vettük komolyan, majd ahogy alakul úgy álltunk hozza hogy ebből komoly kapcsi is lehet. (Ok: külföldön el, én meg nem) Gyerekkorunk óta ismerik egymást akkoriban is összefujt minket a szel de az inkább csak tinager bohóckodás volt:-). Havonta találkozunk vagy ő jön vagy én mentem, tervben van az is hogy össze költözünk ahol ő el.

Viszont nem érzem azt amit kene nekem ez az egész nagyon langyos, amit én kifejezetten utalok, a szex nagyon jó de nem tudom hogy az az oka e annak a langyossagnak hogy külön élünk és nincs meg az állandó kapcsolat, vagy hogy nem illunk egymáshoz vagy mivel korábban is jóban voltunk (egy baráti tarsasaggal jártunk el erre arra) lassabban alakulnak ki a dolgok....


Ez így nagyon egysíkúan van leírva de ha valaki volt hasonló helyzetben kérem írja le a tapasztalatait és a véleményét!

Köszönöm 💙


2018. jún. 19. 10:53
 1/5 A kérdező kommentje:
Nem jo kategória srry:-)
2018. jún. 19. 11:03
 2/5 anonim ***** válasza:
Biztos van oka annak, hogy együtt vagytok. Nem biztos, hogy a szerelem ez az ok
2018. jún. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ha nem érzed, hogy erre van szükséged, lépj ki. Ez amúgy részéről is kapcsolat? Mert elég szabadidős összejárogatás szaga van. Mennyi idősek vagytok?
2018. jún. 19. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Igen, vegulis o mondta meg honapokkal ezelott, hogy akkor vegyuk teljesen komolyan egymast mert neki nincs igenye mas csajokhoz es szeretne ha en is ugy ereznem hogy ne legyen nekem sem az elfoglaltsag hogy masokkal randizgatom.. Minden olyan mint egy normalis komoly kapcsolatban, en megis kicsit kevesnek erzem.. ( elotte egy kapcsolatom volt, az elegge durva volt es inkabb rossz ertelemben de 3 evig volt durva ugyhogy eleg komoly nyomot hagyot bennem igy nem hinnem hogy ahhoz kene barmit is hasonlitgatnom..

EZert tanacstalan vagyok, hogy hagyjak e idot meg magamnak, es ennek a kapcsolatnak ha tenylegesen egyutt leszunk ugy mit ad, vagy beleölt felesleges időtöltés.. ( annál pedig joval tobbnek erzem mint hogy sort töltsön...)

2018. jún. 19. 13:21
 5/5 A kérdező kommentje:
Én 23, ő 27
2018. jún. 19. 13:21

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!