Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Mi lehet ez, miért féltem, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet ez, miért féltem, ha nem érzek iránta semmit?

Figyelt kérdés
Van valaki, aki szerelmes belém, én nem érzek iránta semmit, meg is mondtam neki, elfogadta, és megértette. Viszont egyébként egy tök jó fej ember, remek adottságokkal, mindig mosolyog, de valahogy olyan szomorúnak látszik. Megvan mindene, vannak barátai, de mégis van valami szomorúság a tekintetében, félek, hogy baja esik, ezért féltem. Aggódom miatta, hogy nem használja ki a képességeit. Már egy jó ideje nem találkoztunk személyesen, csak levélben szoktam érdeklődni felőle, mindig nagyon pozitívan válaszol, de nekem mégis valahogy rossz előérzetem van, nem tudom megmagyarázni, hogy miért.
2017. dec. 31. 22:24
 1/6 anonim ***** válasza:
61%
Akkor cummansd le preventív jelleggel.
2017. dec. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Milyen idősek vagytok?
2017. dec. 31. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ez valami anyáskodó ösztön lehet, a része akarsz lenni az életének, de nem úgy, mint a párja. Lehet, hogy cipel magával valami lelki terhet, de nem a te dolgod, hogy ezt levedd a válláról. De az is lehet, hogy csak beképzeled az egészet.
2017. dec. 31. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Bűntudatod van.
2017. dec. 31. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
#4 Nekem nem derült ki egyértelműen, hogy a visszautasítás küldhette-e padlóra, vagy ettől függetlenül is látszik rajta valami rejtélyes eredetű szomorúság?
2017. dec. 31. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Mindkettő benne van dologban.
2017. dec. 31. 23:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!