Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Valóban gusztustalanul gondolk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Valóban gusztustalanul gondolkodom?

Figyelt kérdés

Adott egy csajszi,aki történetesen 1-2 évvel idősebb csak az éppen nagykorú lányomnál.

Eléggé jóban lettünk valami kapcsán,miközben a csak belémzúgott.

Én nem is gondoltam hogy ez megtörténhet,nem adtam jelét,max annyi volt,h kedves voltam vele,sokat beszélgettünk.

Nondtam neki hogy kizárt h én belemenjek vele egy kapcsolatba.

Ekkor felajánlotta,hogy oké akkor legyen csak szex. Belementem.

Az egyik legjobb haver a fejemhez vágta h gusztustalan amit csinálok mert a lány vszínűleg még mindig belém van zúgva és én kihasználom ezt.

Most őszintén,melyik az a férfi aki visszautasítana egy 20 éves csajt szexuálisan, aki konkrétan tálcán kínálja magát.

Megerősítést kérek,h ettől még nem leszek gusztustalan.

(Elvált vagyok,úgyh megcsalásról szó sincsen)

44f


2018. jún. 19. 13:12
1 2 3 4 5
 1/47 anonim ***** válasza:
83%

Amennyiben a csaj szerelmes beléd, akkor ez elég gáz a részedről.

Hiába tisztázod le vele előre, hogy neked csak ennyi. Egy fiatal lány úgyis reménykedni fog.

2018. jún. 19. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/47 anonim ***** válasza:
84%

mondom én ezt 19 éves lányként:

aki hagyja magát, sőt még fel is ajánlja, hogy "akkor legyen csak szex", az magára vessen.

véleményem szerint, ha ezzel nem történt megcsalás, vagy hasonló, nincs ezzel semmi gond.

2018. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/47 anonim ***** válasza:
83%

'Most őszintén,melyik az a férfi aki visszautasítana egy 20 éves csajt szexuálisan, aki konkrétan tálcán kínálja magát.'


Aki nem akar megkúrni mindent, aminek lyuka van, hiába 20 éves. De szerintem te nem vagy 44 éves férfi.

2018. jún. 19. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/47 anonim ***** válasza:
86%
akit lehet azt viszik.. ha a lánynak is megfelel (mert ugye ő hozta fel) az oké, nem gusztustalan.
2018. jún. 19. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/47 anonim ***** válasza:
42%

A dolog bizarr. Hiszen akár a lányod barátnője is lehetne.

De! Objektíven nézve...te mondtad hogy ebből nem lesz semmi komoly. Ő erre azt reagálta hogy akkor legyen CSAK szex. Te belementél. Gondolom ő azt gondolja hogy ettől majd beleszeretsz és lehet komoly is. Tisztázd vele mégegyszer. Ha nem gyengeelméjű felfogja. Ilyen szempontból nézve korrekt voltal.

Az hogy mit gondolok az egészről már más kérdés...

2018. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/47 anonim ***** válasza:
83%

Ennyi idősen lehetne benned akkora felelősségtudat, hogy tisztában vagy azzal, hogy egy érzelmileg éretlen, fiatal lányt ezzel belül össze fogsz törni. De te a farkadnak nem tudtál ellenállni. Nem kívánok a lányodnak hasonló se.ggfejet, mint te vagy, de gondolj bele, hogy a te kislányodat majd egy hasonló barom fogja kú- rni, ha ő szerelmes lesz.

23/N

2018. jún. 19. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/47 anonim ***** válasza:
25%
Katát csak akor lehet Táncba vinni,ha ő is akarja,a nők 90 % meg igenis szexet akar csak, van aki rizsát is kér mellé tündi bündi cukor lovcsit. Egészséges férfi meg ha hetero miért ne éljen a kinálattal.
2018. jún. 19. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/47 A kérdező kommentje:

Én egyszer már elmondtam,hogy nem akarok többet.

Igaz,hogy hortelen nem is tudtam hogy reagálni meg féltem is hogy nagyon megbántom,ezért úgy mondtam,hogy nem akarok semmit,talán majd egyszer.

De persze ez az egyszer is kizárva. De ha értelmes, biztos sejti,hogy az nem volt igaz.

2018. jún. 19. 13:34
 9/47 anonim ***** válasza:
79%

Talán majd egyszer. Óriási hiba ilyeneket mondani. Reménykedik, biztosra veheted, főleg, ha ezt így mondtad neki. De elárulom, akkor is reménykedne, ha ezt nem mondtad volna. Túl fiatal még.

Ha nem kell neked, csak szexkapcsolat, akkor azt tedd egy felnőtt nővel.

2018. jún. 19. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/47 anonim ***** válasza:
88%

Ki az a férfi, aki visszautasítana egy 20 éves csajt szexuálisan?

Mondjuk akinek van gerince , és szorult bele annyi ízlés, hogy nem egy lánya korabeli csajra izgul fel, hogy aztán gyakorin keressen megerősítést, hogy nem gusztustalan, amit csinál. A haverodnak igaza van. Nem elég, hogy egy lányod korabeli csajt dugnál (őszintén, nem undorodsz magadtól, amikor belenézel reggel a tükörbe?), de visszaélsz a csaj érzelmeivel és szexre használod. Szar ember vagy, de szerintem ezt te is tudod. Ne itt próbáld mentegetni magad, hanem változz meg, vagy ha nem akarsz, viseld el, hogy a normális emberek számára gyomorforgató vagy.

2018. jún. 19. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!