Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Jól gondolkodom, hogy így még...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jól gondolkodom, hogy így még picit várni kéne a gyerekvállalással?

Figyelt kérdés
30 éves nő vagyok, komoly kapcsolatban élek lassan 3 éve. Idén tavasszal vettünk közös ingatlant, amit 1 hónapja újítottunk fel és három hete vagyunk az új lakásban. A ház és a felújítás nagyon sok pénzünket elvitte, most szinte a nulláról indulunk anyagilag. Tervezzük az esküvőt, gyereket, bár páromon úgy látom a gyerekvállalás már most jöhetne, pedig neki van már egy kislánya. Mondtam neki többször is, hogy amíg nem kelünk egybe, ne tervezzünk gyereket, mert én csak házasságban szeretnék szülni. (Erről nem szeretnék vitát nyitni). Egyik ismerősömnek már elkotyogta, hogy idén megkér és elvesz. Onnantól már nem akarok védekezni. Viszont félek, hogy sokára fog összejönni a baba, meg hát még gyűjteni is kellene pénzt, hogy mindent meg tudjunk neki venni és nyugodtak legyünk. Van egy nőgyógyászati betegségem, lehetek terhes, de orvosom szerint félév minimum, mire összejön. Van okom idegeskedni, vagy fordítsam meg a sorrendet, nehogy utána meg az legyen, hogy nehezen esek teherbe? Szerintetek hogy gondolkozom? Köszönöm az építő jellegű válaszokat :)
2017. júl. 1. 19:18
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Én fiatal anyuka legyél szerintem.

30/f

2017. júl. 1. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Szerintem az én elé* -.-

30/f

2017. júl. 1. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Ezt nem igazán értem.
2017. júl. 1. 19:25
 4/6 anonim ***** válasza:
Még el se vett, ne gondolkodj.
2017. júl. 1. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ha idén megkér és elvesz (de legalábbis a közeljövőben), akkor én nem vállalnék még gyereket, hiszen ahogyan írtad, házasságban szeretnél szülni.
2017. júl. 1. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha összeakartok házasodni akkor az a minimum,hogy elmondod neki a betegséged meg azt,hogy mikor szeretnél szülni.
2017. júl. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!