Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a 10év korkülömbsé...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek a 10év korkülömbség az sok?

Figyelt kérdés
A barátom 31 lesz én pedig 21éves

2018. jún. 19. 13:16
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
34%
Toletek fugg. Mi mar jo par eve egyutt vagyunk igy, es nem is tudnek magam melle huszoneves sracot elkepzelni.
2018. jún. 19. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
88%

3 evig voltam 11 eves korkulonbseggel egyutt valakivel, most 21 vagyok 22ot toltom...Ő 33éves... 1 éve hogy szakitottunk, par honapja szuletett meg a gyereke. Szerintem elmond mindent..


Sok igen.

2018. jún. 19. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
68%

Sok. Teljesen más életszakasz. Sosem értettem, mit akar egy harmincas pasi egy ilyen fiatal lánytól (persze azon kívül, hogy könnyen kapható és manipulálható )...

Egyébként külöNbség, nem külömbség.

2018. jún. 19. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
72%
Szerintem nem sok, de nyilván ez adott partol függ.
2018. jún. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
86%
ha a pasi kicsit visszamaradott (értsd úgy él és viselkedik mint a huszonévesek, buli hajnalig, éljünk a mának) és ha te komolyabb vagy a barátaidnál (karrier, család, stb), akkor tud működni
2018. jún. 19. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 iamaveryniceguy ***** válasza:
60%
Ha a férfi nem akar gyereket a következő 5-6 évben, akkor simán működhet.
2018. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
39%

Nem. Ha egyébként minden téren jó a kapcsolat akkor simán működhet a dolog. A fontos, hogy azonos mértékben igényeljétek a beszélgetést, az sem baj ha közös témáról. :) Legyen hasonló a jövőképetek (például a férfi esetleg már gyereket akar pár éven belül, akkor jó ha a nő is hasonlóan tervezi, nem csak 10-15 évvel később). Az ágyban is adjátok meg és kapjátok meg amit szeretnétek a másiktól úgy, hogy az neki ne legyen gond.


De simán működhet! Akár még 20 év különbséggel is, de persze egyre nehezebben.


Szóval nem reménytelen! Tedd fel a kérdést, hogy mit veszíthetsz/nyerhetsz, ha megpróbálod és mit ha nem?

2018. jún. 19. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat :)
2018. jún. 19. 14:19
 9/14 anonim ***** válasza:
Nagyon határeset szerintem.
2018. jún. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
39%
Nálunk működik, én 21 vagyok, a párom 32. Mi pont kiegészítjük egymást. Kellően komoly, de szórakozni is tud, ahogy én is. Van munka a kapcsolattal, de úgy gondolom semmivel sem több, mint egy kisebb korkülönbségnél. Legyetek mindíg nyitottak és őszinték egymással, ahogy érzelmi, úgy szex téren is. Ha akarjátok, hogy működjön, működni is fog, ha kellően érettek vagytok mind a ketten és hajlandóak vagytok tenni egymásért.
2018. jún. 19. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!