Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » A túl nagy korkülömbség miért...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A túl nagy korkülömbség miért szúrja az embereknek a szemét?

Figyelt kérdés
Ha a lány mondjuk 20 a pasi meg 50
2018. febr. 3. 19:46
 1/6 anonim ***** válasza:
71%

Nem tudom,de semmi közük hozzá,ítélkezni sem. Az lehet az ok,hogy:

1.ők ezt nem vállalnák be,természetellenesnek tartják,ezért furcsálják

2. szeretnék,de nem merik és irigykednek

3. nincs életük és frusztráltak

4. nem ez a megszokott az ismerősi köreikben

2018. febr. 3. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
61%
A lányhoz korban illő srácok joggal nehezményezhetik, hogy tovább csökkennek az amúgy sem túl rózsás kilátásaik a becsajozásra. Plusz ott van a feltételezés, hogy a lány a pénze miatt van a pacákkal: és emiatt terjedt el a srácok körében, hogy a nők a pénzre mennek. Hallottam már többször én is olyat huszonéves, épp egyedülálló fiúktól, hogy "Minek csajozzak? A negyvenes, ötvenes fószerek lenyúlják az összes csajt. Én meg semmit sem tudok felmutatni, amivel lekörözhetnék egy ilyen papát." És ebben van is valami...
2018. febr. 3. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
77%
A lány szüleit is joggal zavarhatja, hogy a leendő vejük velük egyidős, vagy akár még idősebb is...
2018. febr. 3. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
75%

Engem nem zavar csak épp elképzelhetetlennek tartom, hogy egy apám korabeli emberbe legyek szerelmes.Mondjuk azt se tudtam elképzelni, hogy fiatalabb párom lesz.ő 32 én 40.

Szóval korlátoltság legalábbis nálam.

2018. febr. 4. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

ma 08:34


Na látod te is a fiatalabb választod,nem a korodbelit.


Nem értem miért baj az ha egy pasi az érett gyümölcsöt válassza inkább..

2018. febr. 4. 08:50
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért 8 év és 30 év korkülönbség egy kicsit más kategória.
2018. febr. 4. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!