Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Mit csinálnátok, azzal a...

Mit csinálnátok, azzal a pasival, akit interneten ismertetek volna meg, szimpatikus, aranyos fiú, élő találkozáskor is jó volt, de van egy foghiánya elől?

Figyelt kérdés
Megismerkedtem egy fiúval interneten, tök rendes meg minden, élő találkozásnál is minden jó volt, de sajnos van egy foghiánya elöl. Nem tudom mit csináljak, mit tegyek?
2013. jún. 29. 12:23
 1/6 anonim ***** válasza:
50%
Szegény:( Nem tehet róla, ment simpsonnal egy ifa után ami felvert egy kavicsot és kiütötte a fogát. (én sajnálom)
2013. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
81%

Számít hogy dolgozik e a srác,illetve hogy rendes,dolgos pasi....miért van ez a foghiány,illetve mióta,mert én biztos hogy addig gyűjtenék,amíg meg nem tudnám csináltatni,pótolni a hiányt,mert szerintem ha erre-arra van pénze,nagy igénytelenségre vall,ha ezt meg elhanyagolja......ilyen esetben ne csodálkozzon ha faképnél hagyják...én is ezt tenném


Én pl ismerek olyat,akinél a drága teló,X-Box befigyel,de 4 éve nem csináltatja meg a hiányos fogát elöl......


25/L

2013. jún. 29. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Csatlakozom!


Engem is taszítani,de ha tényleg más dolgokra ott a pénz,más dolgok fontosabbak,akkor mellé még szánalmasnak is találnám az illetőt.....ha pl 5 foga hiányozna elöl,akkor előbb az X-Box,a drága telcsi,max utána a fog?


Pfff az ilyen nem pasi,hanem kisfiú,és messziről elkerülném......

2013. jún. 29. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Heh.. nekem is hiányzik elől egy fogam, de igazából k*rv@ menőn néz ki, ezért direkt nem is csináltatom meg :D Olyan vagyok, mint valami kalóz, csajoknak is tetszik :D Legrosszabb esetben is max. aranyfogat rakatnék a helyére :D
2013. jún. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nem biztos hogy tehet róla,na meg az se hogy jelenleg van rá megfelelő összege hogy rendbe tegye. Szerintem kérdezz rá valahogy nála hogy miért van ez ami van a fogával...vagy hogy mondjam:D
2013. jún. 29. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Lehet , hogy nem meri megcsináltatni mert fél a fogorvostól. :)

Mint én...

2013. jún. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!