Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak a szakítás marad, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a szakítás marad, ha soha nincs egy kedves szava a másiknak hozzánk?

Figyelt kérdés
Durva szakítás lenne ha eltűnök és csak egy levél maradna utánam?
2018. jún. 20. 17:18
 1/6 anonim ***** válasza:
80%
Hát én gerincesseben zárnám le,bár ha olyan az ilettő lehet levelet se hagynék,ha mondjuk bántalmazás is történt volna,vagy sejteném h megprobál gátolni,bezárni akár...
2018. jún. 20. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
44%

Miért nincs egy jó szava sem hozzád?


Több, mint valószínű, hogy nem jó a kommunikáció közöttetek. Az, hogy ilyen lezárást fontolgatsz, ezt a gyanúmat erősíti. Nem nézel szembe a problémával, hanem elmenekülsz előle.

2018. jún. 20. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Igen.

Úgy szakítasz ahogy jólesik.

2018. jún. 20. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%

Nagyon durva lenne.

Szerintem nem tudtok kommunikálni egymással, ezért nem működik. Ezt bőven meg lehetne beszélni

2018. jún. 20. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül, ha így látod jónak tedd ezt. Vannak olyan esetek amikor ez a jobb megoldás.


Ragadtam rossz kapcsolatban úgy, hogy élőben nem tudtunk szakítani.

Egy nagyobb vitát is elkerülhetsz.

Sajnos nem minden kapcsolatnak van szép vége, ha így látod jónak az elválást tedd azt.

2018. jún. 20. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 NDSM ***** válasza:
Igen mindenképpen szakíts, de azért ne levélben! Állj elé és vállald, amit érzel! Ez így tisztességes és helyes!
2018. jún. 20. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!