Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lehet úgy valakinek teljes az...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet úgy valakinek teljes az élete, ha nem lesz soha sem családja férfiként?

Figyelt kérdés

Ha sok barátja van, mindig van valami ami motiválja élete végéig, viszont nem házasodik össze, csak alkalmi esetekre "találkozik" lányokkal?


És ezt mind élete végéig.


2018. jún. 20. 18:41
1 2
 1/12 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
21%
Miért ne lehetne? Nekem nemhogy család, de még fix barátnő sem kell. Alkalmi ürítőzsákot meg bárhol lehet találni.
2018. jún. 20. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
38%
En oszinten sajnalom az ilyen embereket. Pont az igazan szep, es mely dolgokat hagyjak ki a felszines elvezetek miatt. En nem hivnam az ilyen eletet tartalmasnak.
2018. jún. 20. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Nem feltétlen azért, mert direkt nem akar családot, hanem nem képes senkibe sem (eléggé) beleszeretni.
2018. jún. 20. 18:50
 4/12 anonim ***** válasza:
0%

Gyerek nekem sem kell, vagyis sajat semmikepp, orokbefogadni talan.

De valakinek orulnek majd az oldalamon,bar eleg elkepzelhetetlennek tartom ezt is.

2018. jún. 20. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
21%

Persze, ha te vagy Einstein, Platón, Beethoven és társaik.


A gyermektelen emberek 99%-a legkésőbb 50-60-as éveire megbánja, hogy nem alapított családot.

2018. jún. 20. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
13%
Attól még bármikor teherbe ejthetsz néhány csajt. Egyedül a nyugdíjas évek lesznek szarok amikor mindenki elkezd kihalni mellőled.
2018. jún. 20. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
0%
Gyerekre nem vágyom, mert a céljaim teljesen kitöltik az időmet, de egy stabil párkapcsolat nagyon sokat tud dobni az életminőségen, ezért arról nem akarok lemondani.
2018. jún. 20. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 NDSM ***** válasza:
14%
Természetesen lehet, de hogy is szól a híres mondás: Életünk végén nem azt bánjuk meg amit tettünk, hanem amit nem tettünk! Úgyhogy érdemes legalább az esélyt meghagyni magadnak!
2018. jún. 20. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
57%

Persze hogy lehet.

Akik az ellenkezőjét állítják, azoknak nincs fantáziájuk.

3 éve nincs senkim, csak a barátaimra és rokonaimra koncentrálok. Életem eddigi legszebb 3 éve.

2018. jún. 20. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Én nagyon boldog lennék ha így élhetném le az életem.


Nekem sem a szex, se az életkedv nem adatott meg.

29F

2018. jún. 20. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!