Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » 23 évesen nagy probléma a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

23 évesen nagy probléma a szüzesség férfiként?

Figyelt kérdés

2018. jún. 18. 09:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Engem nem zavar, de ha téged igen, akkor brummogtasd be a macit a málnásba!
2018. jún. 18. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
90%
A nagy problema pl egy attetes rak diagnozis. Az, hogy par ev alatt meg nem talaltad meg meg azt a not, akivel komoly erzelmek kotnek ossze, miert lenne problema? Van eleg idod ra. A problema ott kezdodik, ha mar nem a parkapcsolatot keresed, hanem az alkalmat a dugasra, mindegy kivel... De remelhetoleg nem valsz ilyen agyhalott korccsa.
2018. jún. 18. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
26%

Ja, mert aki nem akar párkapcsolatot, az csak egy agyhalott korcs lehet. Páran még mindig a középkorban élnek, úgy látom.


Kérdező: ha neked probléma, akkor tegyél ellene (egyéni döntés, hogy ehhez komoly kapcsolatot keresel vagy alkalmit, mindenesetre ne fizess a szexért, ha nem muszáj :P).

2018. jún. 18. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
75%

"Jó deaki nemi életet él 16 éves kora óta ahhoz képest le vagyok nagyon maradva"


Te valami autoversenyzo vagy?! Azok meg hamarabb kiegnek - na, akkor mi van?

Inkabb az agyadat fejlesztened, rad ferne.

2018. jún. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
63%

"Ja, mert aki nem akar párkapcsolatot, az csak egy agyhalott korcs lehet."


Hat mar ne is haragudj, de azok valoban nem tobbek egy kanos korcs kutyanal, teljesen feleslegesen szulettek emberi testbe. Az epeszu embert az agya/lelke iranyitja, nem a farka.

2018. jún. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
82%
Minek akarsz lefekudni olyan korcsokkal, akik ilyenert kirohognek? Teged az ilyen agyhalottak vonzanak, nem a normalis lanyok?
2018. jún. 18. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
57%
Bocs, van az a színvonal, ahol már nem érdemes vitába bonyolódni.
2018. jún. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

én 29 és fél évesen is szűz vagyok. Ezt múld felül!

Ha mondjuk 8 éve nem lett volna szexuális élményem akkor mitől másabb rutin szempontjából, mint aki egyáltalán nem volt még úgy nővel? A farkunkon szerencsére nincsen szűzhártya amiről lerí, hogy szűz vagyok. Ellenben rendszeresen lecsapolom a kígyómérgemet. Ami után lenyugszom és nem teszek fel még magamban sem ilyen kérdéseket. Partnert keress egy életre, ne egy dugópajtit!

2018. jún. 18. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Bizonyod nőknek probléma, de inkább az hogy kapcsolatod se volt.


Az az ami kell ide... a szüzesség már csak egy kísérő patológiás állapot.

2018. jún. 18. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim válasza:
Dehogy is!!! Én 25 évesen veszítettem el és persze én is gáznak tartottam, de utána még nem bírtam leállni a szexelessel. Egyelatalan nem gáz, sőt most kezdődik az életed, munkahely felnőtt élet, lessz pénzed lesznek csajok az eletedben
2018. jún. 19. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!