Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Normális dolog ez? Nem megalázó?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Normális dolog ez? Nem megalázó?

Figyelt kérdés

Ismerkedem egy férfival, és azt akarja hogy mielőtt összejövünk, menjek el nőgyógyászhoz hogy nincs-e valami nemi betegségem. Eddig nekem csak 1 szexuális kapcsolatom volt, az exemmel. Neki rengeteg kapcsolata, szexpartnere volt. Akkor most ez nem megalázó így?


24/N


2018. jún. 21. 03:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
A fő kérdés, hogy az ő oldala mennyire "tiszta" ha van friss szűrése, vagy ő is ellátogat orvoshoz teljesen korrekt kérés. Ha csak tőled várná el és hisztizik, hogy neki semmi szüksége dokira mert semmi baja, akkor kuka.
2018. jún. 21. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%

Ekkora gyökér nem lehet valaki, szerintem pontot is tehetsz erre a kapcsolatra.

De mielőtt leépíted, közöld vele több formában, mekkora kretén.

2018. jún. 21. 04:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
78%
Én megértem, hogy miért zavar téged, valóban fura kicsit, valahogy szerződés-szagúvá, gazdasági egyezmény jellegűvé válik tőle a kapcsolat. Nem azt mondom, hogy nem jogos, de tény, hogy ez a fajta nagyon racionális hozzáállás, feltételekhez kötés idegen attól, amit szerelem témában megszokhattunk az emberektől. Ez fokozottan igaz lenne arra az esetre, ha még az ambuláns lapot is elkérné, mint bizonyítékot (ha viszont ezt nem teszi meg, hanem arra hagyatkozik, amit mondasz, az simán csak olyan, mintha azt feltételezné, hogy magadtól nem jut eszedbe eljárni szűrésre). Mindenesetre csatlakozom az elsőhöz, ha ugyanezt bevállalná ő is, akkor belemennék.
2018. jún. 21. 05:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%
Mégis mi ebben a megalázó? Ha ő is elmegy, és igazolni tudja, hogy nincs semmilyen nemi betegsége, akkor teljesen jogos, hogy tőled is elvárja, nyilván nem akar szifiliszt vagy kankót magának. Lehet, hogy van valami korábbi rossz tapasztalata, én is hallottam már hajmeresztő sztorikat ezzel kapcsolatban...
2018. jún. 21. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
7%

"Eddig nekem csak 1 szexuális kapcsolatom volt, az exemmel. Neki rengeteg kapcsolata, szexpartnere volt. Akkor most ez nem megalázó így?"


Te magad írod, hogy együtt voltál olyannal, aki boldog-boldogtalannal lefeküdt. Ezek után nem csoda, hogy megkért erre...

2018. jún. 21. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Utolsó nagyon rosszul értelmezed 😃 nem az exnek volt rengeteg hanem aki megkérte a vizsgàlatra. Nekem ez nagyon furcsa lenne... Én konkrétan nem is ismerkednék olyannal akiről azt feltételezem, hogy nincs rendben nem jàr szűrésekre... Ha már így indít hogy ennyit nem néz ki belőlem én nem bizonygatnàm senkinek hogy már pedig rendben vagyok
2018. jún. 21. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Még csak ismerkedtek, de már tudja, hogy gumi nélkül fogtok bszni?
2018. jún. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő is felmutat egy friss eredményt úgy normális. Inkább az nem, hogy ismerkedési fázisban a dugásról van szó. Szerintem az összejövés itt csak szexet takar. Ha ennek tetejében van gyomrod egy ilyenhez, aki le is feküdt mindenkivel, hajrá!
2018. jún. 21. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Felejtős--
2018. jún. 21. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!