Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok, mit szólnátok ehhez a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lányok, mit szólnátok ehhez a szépségápolási rutinhoz? Ez sok egy fiúnak?

Figyelt kérdés

Felkelek, reggelizek, beveszem a multivitamin kapszuláimat, megiszom a fehérjémet, elcsomagolok a melóba. Pontosan kiszámolom, hogy mennyi fehérjét, szénhidrátot, zsírt és kalóriát kell ennem naponta, kb. 3-4 étkezésben szoktam megoldani. Fehérjén kívül nem szedek semmilyen táplálékkiegészítőt, csak néha ízületvédőt. A megfelelő folyadékbevitel és táplálkozás fontosabb.

Reggel és este is zuhanyzok naponta váltakozó hőmérsékletű vízzel, mert úgy a legegészségesebb. Minden reggel megmosom a hajam, és hajbalzsamot is használok. A hajbalzsam azért kell, hogy ne legyen túl száraz a hajam a napi hajmosástól, megőrizze puhaságát, természetes fényét és rugalmasságát.

A nedves hajamra hajformázó spray-t fújok, hogy védje a hajszárító hőjétől a hajamat, és könnyebben lehessen formázni. Majd szárítás után egy kis wax-szal beállítom. 2-3 hetente járok fodrászhoz egyébként.

Reggeli zuhany után bekenem a testemet gyorsan beszívódó mélyhidratálóval, mert a tusfürdő és a víz szárítja a bőrt.

A zuhanyzások után arclemosóval megmosom az arcomat, majd tonikkal befújom, hogy a a bőr ph értékét beállítsa, és növelje a hidratálók hatékonyságát.

Ezek után az arcomra reggeli hidratáló krémet kenek fényvédővel, hialuronsavval, a ragyák, száraz bőr és a ráncok megelőzése miatt.

Az esti hidratáló krém egy kicsit komolyabb, BHA hámlasztót is tartalmaz.

A hónaljamra semleges szagú stift-et használok, mert parfümöt fújok magamra. Van mindig kb. 9 fajta parfümöm téli-őszi és nyári-tavaszi viseletekre, munkába, buliba, randira, egyéb eseményekre és jolly jokerek, amik mindig jók bárhova, bármikor, és ezeket szoktam váltogatom.

Heti 1x használok bőrradírt is a testemre a pórusok kitisztításához, és az elhalt hámrétegek eltüntetéséhez.

Heti 4x-5x elugrok edzeni munka után. A testemen kb. 2 hetente végigmegyek cukorgyantával, az elektromos borotvámon beszoktam állítani, hogy borostát hagyjon az arcomon, mert nem egészséges teljesen visszavágni. Borotválkozáskor csak meleg vizet használok az arcomra.

A szemöldököm közt is kigyantázom, meg felette, alatta a kósza szőrszálakat, a szemöldökömet pedig trimmerrel vágom rövidebbre (nem lesz nőies), meg egy kis igazítás szemöldökcsipesszel.

Sokszor elkések a munkahelyemről, de olyan diplomám van, amit kb. 35 fő szokott elvégezni évente, és alsó hangon 3x ennyi embert tudna felszívni a piac, a pályakezdőket meg bruttó 500 ezres fizetésekkel veszik fel. Mondatni, hogy bizonyos keretek közt azt csinálok amit akarok, ha úgy van kedvem, akkor otthonról dolgozok.



2018. jún. 21. 17:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/65 anonim ***** válasza:
99%
Seggedet mivel szokta kitörölni? Az kimaradt.
2018. jún. 21. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/65 anonim ***** válasza:
86%
Like I give a fuck.
2018. jún. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/65 NDSM ***** válasza:
92%
Én férfiként szeretnék hozzászólni: Ez már erőteljes túlzás, amit te csinálsz! Jó legyél ápolt, de ez már szinte beteges. Ha együtt élsz valakivel akkor nem tudom ő, hogy mikor jut be a fürdőszobába? Mi a szakmád? Mert én nem halottam még olyan munkahelyről, ahol te döntöd el mikor mész be dolgozni!
2018. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/65 anonim ***** válasza:
18%

Pont ugyanez vagyok pasikènt kèrdező sőt mèg tutira a vègzettsèg is stimmel,mivel te is fejlesztő vagy tuti 😉

Többi szinte koppra ugyanez,èn mèg szoláriumozok is hozzá.


Tapasztalatom szerint egy önmagàra igènyes nő akikre mindenki csorgatja a nyàlàt annak ez nagyon bejön.

2018. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/65 anonim ***** válasza:
89%

"Seggedet mivel szokta kitörölni? Az kimaradt."

Szerintem kimossa azt is szigorúan intim mosakodóval, hogy a bélflórát ne károsítsa, (meg kitudja mikor kell használni).

Ha viszont erre nincs lehetősége, akkor egy nedves wc-papírral kénytelen beérni. (de persze otthon pótolja a mosakodást).


Szerintem te a fogyasztó társadalom alfa-példánya vagy. Most a szépségipar szektorban valaki biztos elbőgte magát a boldogságtól. Csak így tovább! Támogasd az ipart!

2018. jún. 21. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/65 anonim ***** válasza:
14%
Nem 5-ös ez igènyessèg amit egy igazi nő èrtèkel így is elèg igènytelen a fèrfitàrsadalom főleg a mi szakmànkban.
2018. jún. 21. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/65 anonim ***** válasza:
93%
Rühellem azokat az emereket akik nem esznek hanem "fehérje bevitelük" van. Nem isznak hanem "dehidratájlák a szervezetüket".... A napi hajmosás nettó baromság, kérdezz meg egy hozzáértőt (fodrász). A többi piperkőc baromságot el sem olvastam.
2018. jún. 21. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/65 anonim ***** válasza:
10%
Úgy tudtam, hogy a 34%-os berki és szabó péter fanatikus új provokáló kérdése :DDDDD
2018. jún. 21. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/65 A kérdező kommentje:

"Úgy tudtam, hogy a 34%-os berki és szabó péter fanatikus új provokáló kérdése :DDDDD"


Nem éppen. Ő fejlesztő, én meg biztosítási és pénzügyi matekból diplomáztam.

2018. jún. 21. 17:49
 10/65 anonim ***** válasza:
0%

Nem talàlt utolsó na most mi lesz?

Legalàbb te nem vagy semmilyen fan te tökèletes vagy tudjuk mindenben.

2018. jún. 21. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!