Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy Sugar Baby hány éves...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy Sugar Baby hány éves koráig folytathatja ezt az életmódot, hány éves koráig kell megszedje magát, hogy öreg korára is legyen mit a tejbe aprítania?

Figyelt kérdés
Másképpen: hány éves koráig lehet olyan vonzó, hogy egy az egyben valaki más finanszírozza az életét?

2018. jún. 21. 17:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Ha kellően öreg pasit szerez, akkor gyorsan megszerezheti az örökségét a halála után.
2018. jún. 21. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Engem is érdekelne. 22F
2018. jún. 21. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
51%
41 vagyok és még mindig finanszírozzák az életemet. Tudod ki? A főnököm aki a munkámért fizet
2018. jún. 21. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
3-as, ez a válasz most hogy jött ide???
2018. jún. 21. 18:00
 5/12 anonim ***** válasza:
31%
Szerintem max 35. Ezt követően azért már egy nő szépsége, üdesége hanyatlani kezd. Természetesen jó nő lehet,de a "kapóssága" bizonyára már nullához közelít.
2018. jún. 21. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
82%
Ez csak halovány találgatás,de szerintem a 3-as arra célzott,hogy ha pénzt szeretnénk, vagy elakarunk valamit érni az életben,akkor tegyünk érte, ne másokon élősködjünk.
2018. jún. 21. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
72%
Ameddig jól néz ki,ugyanis egy nő "kapossága" nem kor,hanem kinézet függő.
2018. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
91%
Szerintem ebben a vonatkozásban korfüggő is.
2018. jún. 21. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
inkább leszek rLbanc luxuskörülmények közt mint hogy éhezzek és elmondhassam magamról milyen jó ember vagyok
2018. jún. 21. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
53%
Nem kimondottan sugar baby, de van olyan nő ismerősöm, aki 20 évig egy menő ügyvéd felesége volt. Nem dolgozott, mert nem voltak rászorulva. Egyébként egy gyönyörű, igényes, kedves, okos nő. Aztán elváltak. Most kb. 6-7 éve együtt él egy szintén jómódú férfivel, aki csak pár évvel idősebb nála. A nő egyébként 50-en felül van, most is nagyon csinos, mindig mosolyog, mindenkivel nagyon kedves. Gondolom a pasi is inkább él együtt egy igényes, kedves, intelligens nővel, aki a társa, mint egy fiatalabb ostoba ribivel.
2018. jún. 21. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!