Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez csak a véletlen műve?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ez csak a véletlen műve?

Figyelt kérdés

Adott egy férfi az életemben. Évek óta ismerjük egymást, de "barátság extrákkal" dolognál több sosem volt. A szex isteni, 100%ban passzolunk.


A gondjainkat megosztjuk egymással, szoros barátság is kialakult.


Nagyon sok a civakodás, de valahogy ez doppingol minket, mert olyan dolgokon mennek ezek, amiket észre sem kellene venni.


Már ezerszer lezártuk, hol szépen, hol csúnyán. Hol ő, hol én.


De valahogy mégis mindig visszakerülünk egymáshoz


Elmondta, hogy érzelem nélkül neki (sem) menne ez.



Miért lehet ez, hogy hol ő, hol pedig én érzem hogy nem bírom nélküle? És valahogy mindíg visszacsöppenünk egymás életébe?


2018. jún. 21. 18:52
 1/9 anonim ***** válasza:

Szerintem


ez


nem


a


véletlen


műve.


(Felesleges húsz entert nyomkodni a sorok között.)


Nem a véletlen műve, ti csináljátok ezt. Nem passzoltok, de azért húzzátok egymást.

2018. jún. 21. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Igen, én ezt tudom hogy mint pár, nem működne. De valahogy mégsem bírjuk ki a másik nélkül.
2018. jún. 21. 18:58
 3/9 anonim ***** válasza:
19%
A sorközös kamu kérdező vagy. Amugy zsák a foltját. :)
2018. jún. 21. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm az értelmes választ. :)
2018. jún. 21. 19:13
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez akkor csodás, mert esélye sincs egyikőtöknek sem így normális párkapcsolatra. De nektek nyilván jô így, különben lezárnátok. És nem a véletlen műve, ti alakítjátok így.
2018. jún. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Igen, ebben sajnos igazad van, hogy így továbblépni nem fogunk tudni.
2018. jún. 21. 19:18
 7/9 anonim ***** válasza:
50%

Ugyan. Nekem is van ilyen ember az életemben, ráadásul mi külön is váltunk x évre. Majd újból egymásra találtunk. Nincs ebben semmi rendkívüli, se "sorsszerű".

Ti alakítjátok ennyi. Úgyis eljön a pillanat, mikor vége lesz. Ha nem akarjátok komolyan megpróbálni..

2018. jún. 21. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Kicsike 13 ***** válasza:
Ugyanez a sztorim kb. ha van kedved írhatunk róla. Mintha csak én írnám :D
2018. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Kialazult egyfalyta kötődés köztetek. Tudatosan kéne leépíteni ezt. Tehát tilás és ignorálás, és nem beszélhettek egymással. Ez a legemberségesebb, hiszen nem keltetek hiú reményeket egymásban. Végre lenne lehetőségetek továbblépni. Beszéljétek meg a szabályokat, és tartsátok be őket!
2018. jún. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!