Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Van itt olyan aki huseges...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van itt olyan aki huseges tipusú pasit csabitottel?

Figyelt kérdés

Egyaltalan elcsabithatóak ?

Tapasztalatok ?

Felesegkent kerdem



2018. jún. 21. 23:53
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
42%
Jelen. Nem mintha büszke lennék magamra.
2018. jún. 22. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim válasza:
84%
Egy határig lehet őket csábítani, de aki valóban hűséges, kis szórakozásnál, szemezésnél többe nem megy bele.
2018. jún. 22. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
80%
Van itt olyan, aki el tudja dönteni, hogy ékezettel, vagy anélkül írjon?
2018. jún. 22. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
46%
Kérdező, nem vágod a kérdésedben lévő ellentmondást? :D
2018. jún. 22. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
76%
#4 - nézhetsz ki akár ugy mint Megan Fox, ilyen helyesírással akkor is menekülnék tőled
2018. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
91%
*úgy
2018. jún. 22. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
4%

63% Te az a fajta ember vagy, aki filmézés közben megjegyzi, hogy szerinte ez a jelenet trükkfelvétel


Nem az eszedért szeretnek igaz?

2018. jún. 22. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
34%

Jelen, bár esetünkben nem kellett csábítani, jött magát. Huszonéve házas, férjek gyöngye, soha nem csalta meg a feleségét, soha nem is gondolt volna hogy megteszi. Sőt, mélyen elítélte ha valakiről ezt megtudta. Mégis megtörtént, 5 éve tart, felesége nem tud rólunk, annyira bízik benne, hogy valószínű ezt el sem tudná képzelni.

Én meg azt mondom vakon bízni bárkiben is egyenlő azzal hogy totál hülyének lenni. Szerintem bárki másnak 5 év alatt leesett volna hogy valami nincs rendben.

Szóval a kérdésedre válaszolva, igen, a leghűségesebb típusú pasi is elcsábulhat. És ez még veszélyesebb lehet annál, mintha valaki csajozós típus.

2018. jún. 22. 04:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
62%

Nem elcsábítottam, csak így alakult. Munkahelyen sok időt töltöttünk együtt, és egymásba szerettünk.

Annyi a különbség, hogy neki nem csak szexre kellettem, nem akart kettős életet élni. Inkább elhagyta a feleségét, elvált tőle.

2018. jún. 22. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
63%

Biztosan egyedül agyok azzal a felfogással, hogy alapvetően nincs fekete-fehér, meg nincs olyan, hogy jó-rossz, vagy "holtig hűséges vagy nem" ember. Emberek vanank és pont.


Azt sme értem egyébként, hogy egyesek miért gondolják, hogy a másik -bármit is tesznek avgy épp nem tesznek a akpcsoaltukért és xarnak bele pl évekig magasról-, hogy "jaj de ő hűséges, sosem menne félre."


Lásd # 10-es példája. Azért ne vicceljünk már: aki 5 év aaltt nem vetsi sézre, hogy a másik folyamatosan csalja mással, azt uyge enm gondolja senki, hoyg szereti a párját? Mekkora kötődés vagy intimitás lehet ott? KB semmi, elhidegült fos, amit már csaka múlt tart össze.


Szóval nehéz erre a krédésre válaszolni, bár egyesek itt mindig elég egyértelműek, kár, hogy ez scak az elviekben meg az elméletben amrad ennyire egyenes, amikor ott van, már tök más.

2018. jún. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!