Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire normális, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mennyire normális, ha egy foglalt pasi így vonzódik egy másik nőhöz?

Figyelt kérdés

Én vagyok a másik lány.

Tetszik neki a személyiségem, a mentalitásom és nagyon okosnak tart. Mindig becéz, ha beszél hozzám, felém fordul és mindig mosolyog. Korábban tisztes távolságot tartott, újabban egyre gyakrabban sort kerít rá, hogy megérintsen (a hajam, a karom vagy például viccesen belecsíp a derekamba). És folyamatosan bókol (a külsőmre és belsőmre is megjegyzéseket tesz). De ennyi. Egyre több flört, de nem akarja szorosabbra fűzni a kapcsolatot. Néha tesz utalásokat arra nézve, hogy nem túl jó a kapcsolata, de úgy látszik, hűséges.

Ugyanakkor szerintem ez már kicsit sok a részéről, ha a barátnőke tudna erről, valószínűleg nem érintené semlegesen(?)



2018. jún. 22. 10:05
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
20%
Miért nem szólsz rá, hogy többet ne csípjen a derekadba? Nefélj, akkor többet nem csinálná. De gondolom ez nehezedre esik, inkább adod alá a lovat.
2018. jún. 22. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 A kérdező kommentje:

21 évesen szerintem ennyi belefér ;)

Ilyen a stílusom, és kész. Majdnem mindenkivel flörtölgetős stílusban beszélek, ilyen vagyok alapból. Ebben mi a cafkaság? Egyébként én nem várok semmit, nem is szeretnék vele kapcsolatot. Ez részemről csak játék. Viszont most először jutott eszembe h vajon a csaja részéről is normáis lenne-e, ha tudná.

2018. jún. 22. 13:24
 13/17 anonim ***** válasza:
17%

Dehogy hűséges.


Csak gyáva és gerinctelen.

Fél, hogy két szék közé esne, ha szakítana a barátnőjével, de neked meg nem jönne be.

Azért flörtöl veled, hogy TE kezdeményezz nála, AZTÁN szakítana a barátnőjével.


De addig nem fogja a biztosat bizonytalanért kockáztatni.

Ha nem lépsz, akkor marad vele.

Ha lépsz, akkor "átpártol" hozzád.


Erre játszik. Kellene neked ilyen ember?

2018. jún. 22. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
44%

"21 évesen szerintem ennyi belefér ;)


Ilyen a stílusom, és kész. Majdnem mindenkivel flörtölgetős stílusban beszélek, ilyen vagyok alapból. Ebben mi a cafkaság? "


Mi fér bele, kislány? Az, hogy flörtölsz olyan pasikkal, akik foglaltak? Ennyire nincs önbecsülésed, és ennyire szükséged van visszacsatolásra, hogy szép vagy, és ezért mindent bevetsz?

Anyukád erre tanított téged? Hogy flörtölj mindenkivel, akár kapcsolatban van, akár nem?


Ez csak kifogás, hogy ilyen stílusod. Ha tudod, hogy valaki foglalt, akkor elküldöd a p..csába, de te ehelyett még tovább tüzelted.


És nem, nem fér bele az ilyenfajta viselkedés. Ezt gyerekes játszadozásnak hívják. Mindenkivel játszol, de egyszer veled fognak így játszani, de akkor meg sírva rohansz majd haza.

2018. jún. 22. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
34%
Hmm pont ezen tűnődtem a múltkor. Ha az összes ilyen kis játékos" ribi határozottan azt mondaná a nős/párkapcsolatban élő férfiakflörtölésére, hogy "NEM", kb. sose történne megcsalás. Mindig a nő dönt! (mert a pasi max. megerőszakolni tud).
2018. jún. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
84%
A monogámiát az ember találta ki..
2018. jún. 22. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
74%
Kérdező (#12) szerintem is belefér... nem tudom, egyesek miért képtelenek felfogni, hogy nem mindenki konzervatív.
2019. júl. 23. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!