Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok elfelejteni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok elfelejteni valakit, akit csak alig ismerek?

Figyelt kérdés

Biztos sokan éreztétek már azt, hogy valakivel nagyon megvan az a bizonyos kémia. Úgy alakult, hogy valószínű többet nem látom, de újra és újra eszembe jut sokszor a semmiből.


Eleve nem is ismerem rendesen, így szerelmes nem lehetek. Mentális problémáim tudtommal nincsenek, ezért szerintem nem is megszállottság. Szerelem pedig értelemszerűen nem lehet, hiszen nem ismerem ehhez elég jól.


2018. jún. 22. 16:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez teremesztes valamilyen szinten, hogy aki tetszik neked, de nem lehet semmi koztetek, az piszkalni fogja a fantaziadat.
2018. jún. 22. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%

Túl sokat agyalsz róla.:) Aki úgy "szeret" valakit, hogy nem is ismeri (vagy alig), az inkább a saját, a másikról alkotott elképzeléseibe, vágyaiba habarodik kicsit bele.


Valamilyen szinten természetes, ha az ember vágyik valakire(valamilyen emberre), olykor hajlamos odaképzelni olyan tulajdonságokat egy igazi emberbe az ideáljából, amikkel valójában nem is bír talán az illető, vagy csak valószínűsíthető.

2018. jún. 22. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
ismerős..:)
2018. jún. 22. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Bocsi a szerelemmel kapcsolatosat kétszer írtam le :D
2018. jún. 22. 17:49
 5/8 A kérdező kommentje:

Igen, az elérhetetlenség felerősíti az érzést.

Próbálok nem beleképzelni semmiféle tulajdonságot, tehát nem idealizálom. inkább az bánt, hogy nem volt alkalmam jobban megismerni.


Köszi a válaszokat egyébként!

2018. jún. 22. 17:52
 6/8 anonim ***** válasza:
Miért alakult úgy?
2018. jún. 22. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Közös suli volt - szeptembertől már nem, nem vagyunk olyan viszonyban, hogy ezen kívül még találkozzunk. :)
2018. jún. 22. 22:29
 8/8 anonim ***** válasza:
Ugyan így vagyok most én is. Nem gondoltam volna, hogy tudok így érezni. Mindig olyan racionálisan álltam ezekhez a dolgokhoz, meg azt hittem 23 évesen már több eszem van. Fogalmam sincs mit csináljak, szóval ha valali rájön a megoldásra nekem is árulja el! Köszönöm :D
2018. jún. 23. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!