Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy egy nőt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért van az, hogy egy nőt csak addig érdeklem, amíg meg nem kapott?

Figyelt kérdés
Volt egy lány, hónapokig udvarolt nekem, aztán amikor engem is elkezdett érdekelni, akkor meg azt mondta, hogy már nem akar tőlem semmit. Mi ebben a logika? Szeretném túltenni magam rajta, de folyton rá gondolok.

2018. jún. 23. 00:13
 1/6 anonim ***** válasza:
38%
Mert, túl gyorsan odadobtad magad. :)
2018. jún. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
56%
Ha csak éppen elkezdett érdekelni, akkor szerintem nem kapott meg...sokaig vártál. Lehet más srácoknak nem kell hónapokat udvarolni, és valakit hamarabb elkezdett érdekelni.
2018. jún. 23. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
46%
Lehet rájött, hogy inkább egy férfira vágyik.
2018. jún. 23. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Időközben rájött, hogy egy férfit szeretne inkább. Udvarolj te neki!
2018. jún. 23. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Mert nő. A nőknek mindig az elérhetetlen kell, ez ösztönösen beléjük van kódolva. Ha meg akarsz tartani egy nőt, folyamatosan bizonytalanságban kell tartanod. Nem szabad szerelmet vallani, romantikázni, teperni, vagy legalább ellensúlyozni kell néha egy kis bunkózással. Most hanyagold a csajt addig, amíg ő nem keres téged újra!
2018. jún. 23. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Mert nem voltál jó az ágyban vagy nem akarsz tőle gyereket
2018. jún. 23. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!