Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi baja van az unokahugomnak?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baja van az unokahugomnak? Megbántottam vagy más van a 'dologban'?

Figyelt kérdés

Van egy unokahúgom, aki nálam másfél évvel fiatalabb. Van barátom (22), kicsit több mint négy éve, boldogok vagyunk egymással és nincsenek komoly vitáink. Az unokahugomnak jelenleg senki sem tudja hogy van-e kapcsolata vagy nincs mert aki volt neki kicsit problémás srác volt. Amikor az előbb említett problémás személlyel még együtt volt többször is összeültünk négyesben iszogatni (unokahugom + barátja; én + barátom) vagy csak dumálni de már ekkor is volt valami furcsa és zavaró amit észrevettem. Az unokahúgom sokszor kereste a szemkontaktust a barátommal miközben a saját barátját csókolgatta, aztán mesélt nekünk arról hogy melyik az a film amitől ő beindul egy férfira meg ehhez hasonlók. Volt egy időszak amikor nem találkoztunk vele/velük. Azt sem tudom meg van-e még neki az a régi srác. Múltkor úgy adódott hogy találkoztunk, nem annyira örültem, pedig szeretem az unokahugomat, csak zavar amit csinál és hogy mennyire nyíltan csinálja. Ekkor is a barátommal kereste a szemkontaktust, őt figyelte meg ilyesmi és már zavart, mondtam is négyszemközt a barátomnak hogy valami furcsát vettem észre, és kérdeztem hogy ő észrevette-e és mondta hogy valami különöset igen és hogy őt nem érdekli ahogyan játsza a fejét. Eltelt egy hónap azóta és pár nappal ezelőtt volt egy nagyobb amolyan nyitódisco szerűség a közeli tónál ahova a barátommal meg még hat ismerősünkkel elmentünk. Az unokahúgom kérdezte tőlünk hogy ő csatlakozhat-e hozzánk a buli alatt mert magányosan nem szeretne ülni. Megmondom őszintén hogy a barátommal való viselkedése után nekem nem tetszett az ötlet, de gondoltam mégis csak az unokahúgom mégis csak beszélünk nem akartam magányosan hagyni, így hát igent mondtam arra hogy jöhet-e. Elmondtam neki hogy a buliba menetünk célja az hogy koccintsunk és bulizzunk annak ünnepére hogy mennyi ideje vagyunk mi együtt a barátommal és mennyi ideje van a másik ismerősünk (akikkel mentünk) együtt a barátnőjével. Ahogy ezt elmondtam neki ő le is mondta a bulit mondván hogy akkor keres más programot vagy társaságot és hogy nem akarja hogy zavarjon bennünket meg amúgy sem biztos hogy tudott volna jönni. Ez furcsa volt mert már fix volt a találkozó mikor ezt elmondtam neki. Azóta nem beszéltünk különösebben csak néha-néha.

Elrontottam valamit? Megbántottam? Vagy valami egészen más dolog van a háttérben?


20/L



#párkapcsolat #unokahúg #furcsa dolgok és jelek
2018. jún. 23. 00:54
 1/7 anonim ***** válasza:
Orulj neki hogy van baratod, mar nem sokaig :D
2018. jún. 23. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Egyszeruen vagy 100x leirtad hogy a "baratod" a "baratod" hogy mar kva idegesito.
2018. jún. 23. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
57%

Hát nem tudom, szerintem ezt ti toltátok túl. Hogy őszinte legyek, én is lemondtam volna a programot, nem vagyok én gyertyatartó, nem barátkozom/megyek bulizni olyan emberekkel, akik nincsenek tekintettel a szinglikre/többiekre, csak egymásról pofáznak meg egymás szájában vannak.


Nekem legalábbis a sztorit olvasva nagyon ez jött le. Hogy a barátom így, a barátom úgy, mintha kitábláztad volna a homlokodra, hogy van pasid és ő a pasid, csak hogy mindenkinek egyértelmű legyen... Nemár.


Szerintem nincs oda a párodért egyáltalán, egyszerűen csak szarul esett neki, hogy ennyire a kapcsolatotokról szól a fél világ.

2018. jún. 23. 01:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Iszonyat, hogy mennyire féltékeny vagy a párodra. Nálam is előfordul, hogy egy párnák a férfi taggal tartom a szemkontaktust, mert őt látom érdekesebbnek, de minden hátsó szándék nélkül. A másik, hogy ezek után ne csodálkozz, hogy már nem akart menni. Előadtad, mintha valami rituálé lenne a buliból, hogy ti a barátaitokkal mennyi ideje vagytok együtt. Te a párodban nem bízol meg, itt inkább az a probléma.
2018. jún. 23. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet tényleg bejön unokahugának az ő pasija,erre senki nem gondol? En ink arra figyelnék,h a pasi fogadja e ezeket a jeleket vagy sem.De amugy az is előfordulhat még,hogy féltékeny,mert neki nincs párja.Ha a barátod hidegen hagyja akkor semmi gond.
2018. jún. 23. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Leírásod alapján EGYÉRTELMŰ hogy bejön neki a pasid, sőt érzelmeket is táplál. Te ezt hogy nem vágod??
2018. jún. 23. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 peca1000 ***** válasza:

Uncsitesóm volt felesége is küldte a jeleket, állítólag asztal alatt is akart ismerkedni velem, de a rokonságom leállította.


Velem mindíg feltűnően kedves volt, ha alkalom lett volna rá, meg is fektetem, de hàt ugye mégiscsak az uncsitesómé :)

2018. jún. 23. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!