Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem figyelmeztetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem figyelmeztetnek arra minket nöket, h az idö szamunkra maskepp telik?

Figyelt kérdés

Engem peldaul felkeszuletlen ert h egy bizonyos kor utanmar nem elvesztem a húspiaciértekem mondjuk úgy 35 felett

Van olyan nö akinek 40 felett sikerult újrahazasodni , olyan emberrel akit 40 ev felett ismert meg ?



#közepkorú
2018. jún. 23. 15:25
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
96%

Én 41 évesen váltam el. 22 év házasság után. Egy kínszenvedés volt már az utolsó években.


De soha többé nem házasodnék újra. De igen most sikerült találnom egy olyan embert akivel boldog lehetek végre.

2018. jún. 23. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
88%

Igaz, még nem vagyok 40 feletti, de kérdem én, hogy is nézel ki külsőre? Mivel vannak olyan negyven feletti nők, akik legalább 10 évet letagadhatnának. Persze, ők adnak is a külsejükre és itt nem a szolira, a ráncfelvarrásra és a műdolgora kell érteni, hanem szimplán csak tornáznak és nem szűntek meg nőnek lenni miután szültek gyereket.


Ha adsz magadra külsőre és belsőre, akkor ugyanúgy párt fogsz találni, hisz a korosztályodban is biztos vannak szingli férfiak.


Egyébként nehogy már itt add az ártatlan. Mégis mit hittél? Korosodsz, nem vagy már olyan feszes és fiatal mint 10-15 évvel ezelőtt. Azt hitted, hogy te mész előre a koroddal és ugyanúgy kapkodni fognak utánad a férfiak? Ha valóban ezt hitted, akkor nem túl sok ésszel rendelkezel, már ne is haragudj.

2018. jún. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
35%

Biztosan van ilyen, de tény, hogy 35 felett a nőkre inkább az elvált férfiak között van kereslet, gyakran ott is inkább szexre mert pl. nem akar megint ugyanabba a gödörbe esni.

Vagy pedig tapasztalatszerzésre vágyó 20-25 körüli fiatal férfiak, de ott is egyértelműen csak szexre.

Az pedig tény, hogy amíg egy nő 25-30 éves, úgy válogat a jobbnál jobb pasik között mintha piacon lenn dee, elég gyorsan "elhervad a viráguk" egy hosszabb kapcsolat után, ha ugyanazosak a férfiakat akarja kiszemelni mint akiket 25 évesen.

2018. jún. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
74%

Azért, mert nem telik másként.


Egy hátrányos helyzetű fiú vagy lány ugyanolyan nehezen talál magának fiatalon is párt, míg később, illetve egy szerény lehetőségekkel megáldott ember is lehet boldog sortársával, ha nem felfelé vágyakozik.

2018. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
míg=mint
2018. jún. 23. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
83%
Nem unjátok még ezt a témát? A valóságban mindkét nem számára ugyanúgy telik az idő,senki sem gondolhatja komolyan hogy egy 35 feletti férfi ugyanolyan kapós,mint egy jóképű,feszes testű 25 éves.
2018. jún. 23. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
94%
Milyen nő használja a húspiaci érték kifejezést magára nézve?
2018. jún. 23. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Én szeretem nevén nevezni a dolgokat , nem félek
2018. jún. 23. 16:01
 9/17 anonim ***** válasza:
0%
nekem írhatsz bármikor, majd felül bírállak és alul értékellek:)
2018. jún. 23. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%

Az idő mindenki számára egyformán eltelik, csak vannak olyan emberek, akik az ellenkezőjét szeretnék magukkal és másokkal is elhitetni.A céljuk a másik önbizalmának a leépítése, avagy a saját egójuk növelése.Ez utóbbi miatt hajtják a jóval fiatalabb partnert, azt hiszik az évek múlása ezzel megállítható, és rajtuk pl. soha nem fognak ráncok látszódni, mindig feszes marad a bőrük.Erre bőven van példa mindkét nemben.

40 feletti vagyok, de én már nem szeretnék újra házasodni, sőt már egyáltalán kapcsolatot sem senkivel sem.

2018. jún. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!