Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem figyelmeztetnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem figyelmeztetnek arra minket nöket, h az idö szamunkra maskepp telik?

Figyelt kérdés

Engem peldaul felkeszuletlen ert h egy bizonyos kor utanmar nem elvesztem a húspiaciértekem mondjuk úgy 35 felett

Van olyan nö akinek 40 felett sikerult újrahazasodni , olyan emberrel akit 40 ev felett ismert meg ?



#közepkorú
2018. jún. 23. 15:25
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
15%
Pedig egy 35 éves (önmagára igényes) férfi kelendőbb, és nem csak az egzisztencia, hanem a kiforrottabb személyiség és az élettapasztalat miatt is.
2018. jún. 23. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
96%

Kérdező, nem vagy nő, mert a nők ilyen undorító kifejezést ritkán használnak magukkal kapcsolatban. (meg úgy általában) Ha te a párkeresést húspiacnak látod, akkor veled baj van.


Azt se állítsd már hogy téged ez felkészületlenül ért. Manapság, a negyvenes, ötvenes nők is egy tizessel fiatalabbnak látszanak, mint anyáink, nagyanyáink ilyen korukban. Régen egy ilyen korú nő kontyba fogott hajjal, vagy dauerolva, nénis szerkóban nyomta már. Most meg hátulról ki sem találod egy nőről, hogy harminc vagy ötven éves.


Az is mindig tény volt, hogy a legtöbb idősödő férfi fiatal lányokra áhítozik, és a fiatal nők egy részének be is jön az idősebb partner. De ha te normális párkapcsolatot akarsz, nyilván nem egy ilyen énképzavaros fószerrel akarsz összejönni, aki csak azt nézi, milyen feszes a cicid és nem a személyiségedet. Ha csinos vagy, jól nézel ki, találhatsz magadhoz illő partnert. Tudom, hogy nehéz. De nem csak a kor miatt, hanem mert kevés manapság a normális ember (mindkét nemből).


Én nem házasodnék még egyszer, nem tudom, mi az ami neked esőre nem volt világos? Normális kapcsolat kell, nem házasság. Az annak való, aki gyereket akar vállalni.

2018. jún. 23. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
97%
Nem kelendőbb egy 35 éves férfi,már csak azért sem mert a férfiak ennyi idős korukra már elég lelakottak,gyerekeik vannak..Aki jól néz ki ki,nincs gyereke,nyilván előnyben van,de ez ugyanúgy elmondható a nőkről is.Mondom ezt 35 körüli nőként.De ha szerencséje van,és talál egy 10-15 évvel fiatalabb lányt,néhány év múlva elkezdik csalni egy fele annyi idős pasival,mint ő maga.Ez a valóság,nem az itteni hülyeségek.
2018. jún. 23. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
Kinek kéne figyelmeztetnie?
2018. jún. 23. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
96%
én csak azt nem értem, hogy lehet ilyen igénytelenül kiírni egy kérdést. mindig megdöbbent. csak én olvasom vissza, hogy mit írok le?
2018. jún. 23. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
100%

Ez a huspiacos dolog a csaladalapitasra vonatkozik. Egy 38 eves gyermektelen, de gyermeket tervezo ferfi valoban elobb fog udvarolni egy nala tiz evvel fiatalabb nonek, mint egy vele egykorunak, mert tudja, hogy egyutt jaras + jegyesseg + eskuvo + megszuletik a gyerek az kb harom ev, ketto ha nagyon felporgetik. Ebben az esetben szamit a no eletkora, mar csak a ferfi miatt is, mert o is idosebb es nem olyan furgek a kisfickok, mint husz eves koraban, ketszeres kockazatot nem akar. De ha mar a biologiai kotelessegeken tul vannak, a ferfi hallani sem akar ujabb feszekaljrol akkor a vele egy idos no a jobb valasztas, mert a fiatalabbal ellentetben az mar nem akar babazni. A szerelemben tenyleg nem szamit a kor, a csaladalapitasban sajnos igen.

Csak kivancsisagbol: teged ez miert ert varatlanul? En ezt kb 16 evesen is tudtam, hogy a noknek elobb "lejar az ido", mert biosz oran tanultuk a szaporodasunkat, meg a leggagyibb origos es indexes ismeretterjeszto cikkekben is leirjak, hogy a petesejtek elobb tonkremennek es a terhesseg kockazatosabb idosebb korban. Miert volt szamodra ez rejtely?

2018. jún. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

28 vagyok, még én is észrevettem,hogy kevesebb a visszajelzés,mint 5 éve,ez egyre rosszabb lesz idővel.


Ez van,el kell fogadni.Én adok magamra,próbálom a legjobb formám hozni,mást nem tehetsz,biztos lesz legalább 1,akit érdekelsz.


/húspiaci/ nos valahol megértem ezt a jelzőt. Bánt ez téged, s néha a férfiak tényleg csak egy darab húsnak tartanak, egy darab húsnak,ami megöregszik.

2018. aug. 31. 08:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!